کد خبر: 151563 A

نشست مشترک شهرداری تبریز و شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی برگزار شد.

ایلنا: برای همکاری‌های بیشتر و تاثیرگذار در امور شهری تفاهم مشترکی بین شهرداری تبریز و شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی امضا شد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا " شهردار تبریز در جلسه امضای تفاهمنامه مشترک بین شهرداری تبریز و شرکت آب منطقه‌ای استان گفت: جهت بهره وری، صرفه جویی در آب و استفاده صحیح از منابع آبی و به طور کلی ساماندهی مسائل مربوط به آن در شهر تبریز از قبیل تامین و هدایت آب مورد نیاز فضای سبز، کنترل سیلاب‌ها و دیگر زمینه‌های همکاری مشترک، این تفاهمنامه با همکاری کار‌شناسان این دو دستگاه تهیه و تنظیم شده است تا به نفع شهر اقدامات مقتضی در اسرع وقت صورت گیرد.
صادق نجفی امضای تفاهمنامه‌های مختلف شهرداری تبریز با ادارات را حرکت هدفمند به سوی مدیریت واحد شهری عنوان کرد و افزود: شهرداری تبریز برای رسیدن به نقطه مطلوب ابتدا مدیریت هماهنگ شهری را سرلوحه خود قرار داده است و در این راستا هم اکنون با فرمانداری و نهادهای نظارتی و همچنین دستگاه قضا و بعضی دیگر از ادارات و سازمان‌ها ارتباط تنگاتنگ و مشترکی را آغاز کرده است.
در این نشست همچنین مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی گفت: فرصت فراهم شده حاصل تعامل سازنده‌ای است که بین شهرداری تبریز و شرکت آب منطقه‌ای استان برقرار است و بعد از امضای این تفاهمنامه این تعاملات حتما مضاعف نیز خواهد شد.
غلامرضا هاشمی ادامه داد: این تفاهمنامه در موضوعات گسترده شکل گرفته است و با ساختاری که دارد مصادیق آن به صورت کار‌شناسی معیین و در چهارچوب آیین نامه‌های و قوانین اجرایی خواهد شد.

آذربایجان شرقی آیین نامه بهره وری شهرداری صرفه جویی فضای سبز مدیر عامل شرکت تبریز آب تفاهمنامه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر