کد خبر: 151577 A

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خبر داد:

این اقدام در راستای اجرای طرح محدوده ترافیکی تبریز صورت گرفته است. / در کلانشهر تبریز اتوبوسی تحت عنوان «متوقفی طولانی مدت» در مجتمع تعمیر گاهی وجود ندارد.

ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از هدفگذاری این سازمان جهت تامین ۷۵۰ دستگاه اتوبوس فعال در خطوط شهری در راستای اجرای طرح محدوده ترافیکی سال آینده خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " یعقوب وحید کیا " اجرای طرح محدوده ترافیکی از خرداد سال ۹۳ را مهم خواند و افزود: یکی از الزامات اساسی و قابل توجه در اجرای این طرح، تامین اتوبوس مورد نیاز بوده و به این منظور، برای سال ۹۳ حداقل ۷۵۰ دستگاه اتوبوس فعال در خطوط شهری هدفگذاری شده که این هدف، با ادامه روند بازسازی‌ها و خرید اتوبوسهای جدید محقق خواهد شد.
وی با اشاره به بازسازی ۵۰ دستگاه اتوبوس و تحویل آن به شبکه حمل و نقل عمومی، گفت: ۵۰ دستگاه اتوبوس‌های مذکور در خطوط پرواز، گلپارک، سردرود، اسفهلان، منظزیه ولی امر، مفتح و مرزداران بکارگیری خواهند شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز همچنین با بیان اینکه دومین پروژه بازسازی اتوبوسهای متوقفی به تعداد ۱۱۰ دستگاه دیگر نیز آغاز شده است، اظهار داشت: خوشبختانه توان علمی و عملی اتوبوسرانی تبریز به حدی رسیده که با اجرای پروژه بازسازی اتوبوس‌ها هم اکنون می‌توان گفت در کلانشهر تبریز اتوبوسی تحت عنوان «متوقفی طولانی مدت» در مجتمع تعمیر گاهی وجود ندارد.
وحید کیا نقش شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه را در حمل و نقل عمومی مهم و اساسی ذکر کرد و افزود: به دلیل فقدان مترو و تراموا مسئولیت سنگین جابجایی شهروندان بر عهده شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز می‌باشد.
وی عملکرد چند سال اخیر مجموعه مدیریتی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: تفکر علمی و جهادی و احاطه بر تمامی امور در اتوبوسرانی نشانگر فعالیت چشمگیر در این بخش است.

اتوبوس حمل و نقل عمومی حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهرداری مترو معاون حمل و نقل و ترافیک دستگاه تبریز تامین هدفگذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر