کد خبر: 151580 A

در آستانه تور تایوان صورت گرفت؛

صادق نجفی در آئین رونمایی از پیراهن تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز، به رکابزنان تبریزی قول یک جایزه خوب را در صورت قهرمانی یا نائب‌قهرمانی داد.

ایلنا: در آستانه اعزام دوچرخه‌سواران شهرداری تبریز به تور تایوان، شهردار تبریز قول پاداش به رکابزنان داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " صادق نجفی " در آئین رونمایی از پیراهن تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز، خطاب به رکابزنان تبریزی گفت: همین‌جا قول یک جایزه خوب را در صورت قهرمانی یا نائب‌قهرمانی، می‌دهم.
شهردار تبریز با اشاره به پیشینه دوچرخه‌سواری شهر تبریز گفت: مسیر درخشانی که دوچرخه‌سواری پتروشیمی تبریز در سال‌های اخیر پیموده، می‌تواند انگیزه مناسبی برای ادامه این روند توسط دوچرخه‌سواران شهرداری تبریز باشد.
شهردار تبریز یادآور شد: دوچرخه‌سواری از معدود ورزش‌هایی است که در هر دو جایگاه ورزش همگانی و قهرمانی، مشترک بوده و همین امر می‌تواند به توسعه متقابل این ورزش در هر دو شاخه منجر شود.
شایان ذکر است در این آئین که در آستانه اعزام تیم دوچرخه‌سواری شهرداری تبریز به تور بین المللی تایوان برگزار شد، از پیراهن رسمی این تیم، توسط شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز رونمایی شد. همچنین رکابزنان شهرداری، با اهدای لوح منقش به پیراهن تیم، از حمایت‌های صادق نجفی شهردار تبریز قدردانی کردند.
گفتنی است تور بین المللی تایوان در پنج مرحله برگزار خواهد شد و تیم شهرداری تبریز با حسین علیزاده - بر‌ترین رکابزن سال ۲۰۱۲ آسیا - سعید صفرزاده، علیرضا اصغرزاده، حسین جهانبانیان و خلیل خورشید در تور تایوان شرکت خواهند کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر پتروشیمی تایوان حسین علیزاده دوچرخه سواری شهرداری تبریز شهردار تور رکابزنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر