کد خبر: 151598 A

معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

بناب با تحقق صد در صدی اشتغال زایی، رتبه دوم رادر سطح استان آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده است. / با وجود مشکلات فراوان اقتصادی در سال‌های گذشته و در اوج تحریم‌ها در کشور با تدابیر مسئولان شهرستان و همچنین همکاری خوب مدیران واحدهای تولیدی، هیچ واحد تولیدی در شهرستان بناب تعطیل نشد.

ایلنا: معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از اشتغال دو هزار و ۲۲۴ نفر از آغاز سال ۹۲ تاکنون در شهرستان بناب خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " احمد غریوی " که در شهرستان بناب حضور پیدا کرده بود، افزود: سهم اشتغال این شهرستان در سال جاری دو هزار و ۲۲۴ نفر بوده است که با تحقق صد در صدی اشتغال زایی، شهرستان بناب رتبه دوم رادر سطح استان آذربایجان شرقی به خود اختصاص داده است.
وی افزود: با وجود مشکلات فراوان اقتصادی در سال‌های گذشته و در اوج تحریم‌ها در کشور با تدابیر مسئولان شهرستان و همچنین همکاری خوب مدیران واحدهای تولیدی، هیچ واحد تولیدی در شهرستان بناب تعطیل نشد.
" غریوی " با بیان اینکه بیکاری در این شهرستان نسبت به سایر شهرستان‌ها از میزان کمتری بر خوردار است، گفت: اختلاف کار و کارگری نیز در بناب در سطح خیلی پایینی قرار دارد و تعداد پرونده‌های مطرح در مراجع در سطح پایینی است.

آذربایجان شرقی اداره کل تعاون کار و رفاه استان آذربایجان شرقی اشتغال بیکاری مشکلات معاون شهرستان تولیدی بناب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر