کد خبر: 154507 A

شهردار منطقه پنج تبریز خبر داد:

مسیر گشایی ۳۵ متری میثاق به کوی گاز، فرهنگسرای فرشته شمالی و پل عابر گذر جماران طرح‌هایی هستند که به عنوان عیدانه شهرداری منطقه پنج تقدیم شهروندان می‌شود.

ایلنا: شهردار منطقه پنج از افتتاح سه پروژه عمرانی و فرهنگی همزمان با آغاز سال نو خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا یعقوب هوشیار گفت: مسیر گشایی ۳۵ متری میثاق به کوی گاز، فرهنگسرای فرشته شمالی و پل عابر گذر جماران طرح‌هایی هستند که به عنوان عیدانه شهرداری منطقه پنج تقدیم شهروندان می‌شود.
وی با بیان اینکه با بهره برداری از مسیر گشایی میثاق به کوی گاز شاهد تغییر مبلمان شهری در قسمتی از بافت شهرک باغمیشه و تسهیل در تردد وسایط نقلیه خواهیم بود، گفت: در اولین فرهنگسرای شهرداری منطقه پنج که در کوی فرشته واقع شده از سال آینده شاهد اجرای برنامه‌های متعدد فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.
هوشیار همچنین در پایان از افتتاح یک دهنه پل عابر گذر در اتوبان پاسداران و در مقابل آپارتمان‌های جماران و همچنین افتتاح یک دهنه پل عابر گذر برای ارتباط و دسترسی شهروندان ساکن کوی فرشته شمالی و جنوبی تا چند روز آینده خبر داد.
شایان ذکر است مراسم بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه پنج تبریز روز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه از ساعت ۱۳ در محل فرهنگسرای فرشته خواهد بود.

سال نو شهرداری فرهنگی و اجتماعی گاز عمرانی شهروندان تبریز پروژه فرشته عیدانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر