کد خبر: 154574 A

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز:

با حضور نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز، جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه از سه پروژه تاریخی و فرهنگی کلان شهر بازدید کردند.

ایلنا: مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در این سال، حضور فعال و سازنده‌ای در تصمیم سازی‌های مدیریت شهری داشتند.
به گزارش خبرنگار ایلنا میر اعتماد عمادی که در بازدید جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه از پروژه‌های تاریخی و فرهنگی کلان شهر سخن می‌گفت، با اشاره به نقش اصحاب رسانه تبریز در تصمیمات شهری سال ۹۲، افزود: با توجه به حجم بالای پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز در سال آینده، از اصحاب رسانه و خبرنگاران انتظار می‌رود با حضور و مشارکت تاثیرگذار خود، مدیریت شهری را در ارتقای شاخص‌های خدمت رسانی یاری کنند.
وی با تقدیر از نقش موثر خبرنگار و اصحاب رسانه در سال ۹۲، در عین حال تاکید کرد: نقد سازنده، زمانی است که تبیین نقاط ضعف و قوت به موازات و به صورت توام باشد. بنابراین در کنار اشاره به کاستی‌ها و ضعف‌ها، انعکاس خدمات ارزنده مجریان شهرداری، دلگرمی و اعتماد شهروندان را در پی خواهد داشت.
عمادی اضافه کرد: سال آینده، دوره تحول آفرینی در روند مدیریت شهری کلان شهر تبریز خواهد بود و به همین میزان، خبرنگاران و اصحاب فرهنگ نیز سالی پرکار و بانشاط پیش روی خواهند داشت.
همین گزارش حاکی است با حضور نائب رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز، جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه از سه پروژه تاریخی و فرهنگی کلان شهر بازدید کردند.
پروژه بازگشایی و فضاسازی محوطه ارک، توسعه ساعت و بهسازی و ساماندهی مقبره الشعرای تبریز، سه پروژه مهم تاریخی و فرهنگی شهرداری تبریز در سال ۹۳ است که مورد بازدید خبرنگاران و اصحاب رسانه استان قرار گرفت.

اصحاب رسانه خدمت رسانی رئیس شورای اسلامی شهر روابط عمومی روابط عمومی و امور بین الملل شاخص شهرداری کلان شهر خبرنگاران تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر