کد خبر: 154576 A

مدیرکل گردشگری آذربایجان شرقی:

مجتمع خدمات پذیرایی، رفاهی و گردشگری «سارای» در کیلومتر یک جاده تبریز اهر، سه راهی ونیار افتتاح شد.

ایلنا: مدیرکل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: گام بعدی در عرصه سرمایه گذاری گردشگری استان، تبلیغات و اطلاع رسانی مناسب داشته‌ها و امکانات است.
به گزارش خبرنگار ایلنا فرزین حق پرست در مراسم افتتاح مجتمع خدمات پذیرایی، رفاهی و گردشگری «سارای»، اظهار داشت: خوشبختانه اکنون به مرحله‌ای رسیده‌ایم که سرمایه گذاری‌های قابل توجهی در گردشگری این استان انجام گرفته یا در دست اجراست و باید مرحله بعدی ما معرفی شایسته این سرمایه گذاری‌ها باشد.
وی تصریح کرد: این سرمایه گذاری‌ها شامل تاسیسات گردشگری، رفاهی و خدماتی با زحمت و تلاش سرمایه گذاران احداثشده و اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز خود را موظف به بودن در کنار این سرمایه گذاران و حمایت از آن‌ها به ویژه در زمینه تبلیغات و معرفی
می‌بیند.
حق پرست از سایر نهاد‌ها و ادارات دولتی استان نیز خواست از ظرفیت و توان خود همچون برگزاری همایش‌ها و برنامه‌هایشان در این مجموعه‌های گردشگری استفاده کنند تا روند بازگشت سرمایه در این واحد‌ها و تاسیسات گردشگری تسریع شده و بیشتر معرفی شوند.
مدیرکل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یادآور شد: خوشبختانه تبریز به دلیل افزایش چشمگیر ورود گردشگران داخلی و خارجی ناشی از افزایش زیرساخت‌ها و تبلیغات مناسب با رشد و توسعه صنعت گردشگری مواجهه شده است.
حق پرست توسعه گردشگری را در ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با بازگشت سرمایه در سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی در گردشگری خواند که منجر شده شاهد رشد روزافزون سرمایه گذاری گردشگری در آذربایجان شرقی باشیم.
وی مجتمع خدمات پذیرایی، رفاهی و گردشگری «سارای» را یکی از چهار مجموعه گردشگری افتتاح شده طی دو ماه اخیر در آذربایجان شرقی خواند که در آستانه نوروز سال ۹۳ برای تامین رفاه گردشگران نوروزی به تاسیسات گردشگری استان اضافه شده است.
سرمایه گذار مجتمع خدمات پذیرایی، رفاهی و گردشگری «سارای» نیز در این مراسم با تشکر از همکاری‌های اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در سرعت بخشی به ساخت و راه اندازی این مجتمع، اظهار داشت: فاز اول این مجموعه شامل خدمات پذیرایی و گردشگری و رفاهی امروز به افتتاح رسیده و ساخت فاز دوم با امکانات تفریحی در دست کار قرار دارد.
علیرضا یحیی‌پور تصریح کرد: این مجموعه در زمینی به عرصه ۲۵۰۰ متر مربع و زیربنایی به مساحت ۱۶۹۰ مترمربع در دو طبقه ساخته شده است.
وی طبقه همکف این مجتمع را رستوران غذاهای سنتی و ایرانی و نیز سالن و تالار پذیرایی و جشن‌ها عنوان کرد و گفت: طبقه اول نیز به ارائه غذاهای سرد و کافی شاپ اختصاص دارد.
این سرمایه گذار با بیان اینکه فاز نخست مجتمع سارای در دو سال و نیم راه اندازی شده است، یادآور شد: فاز اول مجتمع رفاهی، پذیرایی و گردشگری سارای با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال ساخته شده و برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی ایجاد کرده است.
یادآور می‌شود، مجتمع خدمات پذیرایی، رفاهی و گردشگری «سارای» در کیلومتر یک جاده تبریز اهر، سه راهی ونیار در آستانه نوروز سال ۹۳ افتتاح شد.

آذربایجان شرقی اشتغال تبلیغات جاده سرمایه سرمایه گذاری صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی فرزین گردشگری گردشگری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر