کد خبر: 154593 A

معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان شرقی:

این میزان در سالجاری سه هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال بود. / در سال ۹۲ از نظر بودجه با کسری مواجه بودیم، اما بیشتر تعهداتمان به سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی را انجام دادیم.

ایلنا: معاون برنامه ریزی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اعتبار عمرانی استان در سال ۹۳، سه هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال می‌رسد که این میزان در سال جاری سه هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال بود.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " فرخ مسجدی " در آخرین جلسه شورای اداری استان در سال ۹۲، اظهار داشت: اعتبارات هزینه‌ای استان نیز در سال آینده یک هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال است که این میزان در سال جاری یک هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال بود که البته اعتبارت هزینه‌ای استانداری از محل استانی حذف و به ملی انتقال داده شده است.
وی خاطرنشان کرد: با اینکه سال ۹۲ از نظر بودجه با کسری مواجه بودیم، اما بیشتر تعهداتمان به سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی را انجام دادیم.
مسجدی گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی در استان، باید از ظرفیت‌ها و ردیف‌های تبصره‌های قانون بودجه و همچنین از توان بخش غیر دولتی استفاده کنیم.
وی هدف از اجرای اقتصاد مقاومتی را تامین رشد پویا در اقتصاد کشور عنوان کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی با رویکرد جهادی، فرصت سازی، تولید، درون زایی و پیشرفت را به دنبال خواهد داشت و حماسه اقتصادی در بلند مدت و با تحقق اهداف سند چشم انداز توسعه به وقوع خواهد پیوست.
مسجدی همچنین به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در کشور اشاره کرد و افزود: اجرای این طرح برای اقتصاد ما لازم است هرچند مشکلات و سختی‌هایی نسبت به مرحله اول خواهد داشت.

آذربایجان شرقی اجرای فاز دوم هدفمندی اقتصاد اقتصاد کشور اقتصاد مقاومتی بودجه دستگاه های دولتی سند چشم انداز قانون معاون برنامه ریزی استاندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر