کد خبر: 154644 A

جلیل شفق کلوانق مدیر فرهنگی دانشگاه تبریز از طریق انتخابات و با کسب اکثریت آرا به عنوان مسئول دبیرخانه مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه ۲ کشور انتخاب شد.

ایلنا: نشست مدیران فرهنگی و مدیران اجتماعی دانشگاههای منطقه ۲ کشور به مدت دو روز در دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مدیر کل دفتر برنامه ریزی و سیاستگذاری فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در این آیین ضمن تاکید بر توجه ویژه به رسالت فرهنگی مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها گفت: استقلال فرهنگی دانشگاه‌ها می‌تواند ما را در نیل به اهداف اصیل فرهنگی که متاثر از اسلام ناب محمدی است، رهنمود سازد.
فریدون رحیم‌زاده افزود: ما باید تمام تلاش خود را در پر کردن اوقات فراغت دانشجویان به کار گیریم و در همین راستا، نباید در مقابل انتقادات و پیشنهادات جبهه گیری کنیم، بلکه باید ظرفیت خویش را بالا ببریم.
محمدرضا حسین‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز نیز دانشگاه‌ها را مرکز اشاعه فرهنگ برشمرد و گفت: مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها، نمایندگان اجرای فرهنگ اصیل و ناب اسلامی – ایرانی در دانشگاه‌ها هستند و با اجرای برنامه‌های فرهنگی کار‌شناسی شده در محیط دانشگاه‌ها است که می‌توان جامعه را به سمت تعالی و پیشرفت پیش برد.
همچنین در این نشست جلیل شفق کلوانق مدیر فرهنگی دانشگاه تبریز از طریق انتخابات و با کسب اکثریت آرا به عنوان مسئول دبیرخانه مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاههای منطقه ۲ کشور انتخاب و از تلاش‌های حجت السلام و المسلمین احمد حمیدی مسئول سابق این دبیرخانه تقدیر شد.
یاد آوری می‌شود دانشگاه‌های منطقه ۲ کشور در حوزه فرهنگ شامل ۲۱ دانشگاه از ۹ استان آذربایجانشرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، همدان، قزوین، ایلام و کردستان می‌باشد.
شایان ذکر است: در این نشست، کارگاه هم اندیشی مدیران برگزار شد و همچنین کارگاه مدیریت فرهنگی برای مدیران این مناطق وهم اندیشی و تبادل نظر در خصوص برنامه‌های موفق و جدید در بین مدیران از دیگر برنامه‌های این نشست بود.

آذربایجان غربی اجرای برنامه های فرهنگی استقلال انتخابات جامعه علوم تحقیقات و فناوری فرهنگی و اجتماعی معاون فرهنگی و اجتماعی اسلام همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر