کد خبر: 154656 A

کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با العین:

مقابل ۸۰ هزار هوادار ایرانی تیم الجزیره را شکست دادیم.

ایلنا: کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز گفت: در ایران سال گذشته در مقابل دیگر تیم کشورتان، مقابل ۸۰ هزار هوادار ایرانی تیم الجزیره را شکست دادیم و پس جو استادیوم برای ما چندان تأثیری نخواهد گذاشت.
به گزارش ایلنا مرتضی اسدی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با تیم العین گفت: العین می‌خواهد در خانه سه امتیاز کسب کند، ولی باید به تیم تراکتورسازی نیز احترام گذاشت چرا که ما هم می‌خواهیم روند رو به جلوی خود را حفظ کنیم و بتوانیم در صدر جدول باقی بمانیم.
وی افزود: خوشبختانه در این چند روز آماده سازی خوبی داشتیم و همه بازیکنان برای بازی فردا آماده هستند. از باشگاه العین و مسئولین کشور امارات به خاطر مه‌مان نوازی خوبی که داشتند تشکر می‌کنم.
اسدی خاطرنشان کرد: ما امیدواریم بتوانیم نتیجه بازی به نفع ما باشد و به همین خاطر نیز خواهیم جنگید.
کاپیتان تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا جو استادیوم در بازی ان‌ها تأثیر خواهد گذاشت یا نه توضیح داد: طرفداران عامل مهمی در پیروزی بازی هستند، اما در ایران سال گذشته در مقابل دیگر تیم کشورتان، مقابل ۸۰ هزار هوادار ایرانی تیم الجزیره را شکست دادیم و پس جو استادیوم برای ما چندان تأثیری نخواهد گذاشت.
اسدی افزود: بازی بسیار خوبی مقابل لخویا انجام دادیم و در این بازی با راهکارهایی که سرمربی تیم در نظر گرفته بازی بسیار خوبی انجام خواهیم داد تا بتوانیم مقابل این تیم به برتری برسیم چراکه ما تراکتورسازی هستیم و برای کسب نتیجه بازی می‌کنیم.
وی در خصوص نبود چند بازیکن برای این بازی گفت: ما درست است که برای این بازی حامد لک و نصرتی را نداریم ولی ما و بازیکنان تیم همه تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم جای آن‌ها را پر کنیم و بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند نتیجه این بازی را به سود خود رقم بزنیم

ایران بازی تراکتورسازی تبریز جدول تراکتورسازی جو استادیوم العین چندان تأثیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر