کد خبر: 154663 A

دروازه‌بان العین امارات در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با تراکتورسازی تبریز:

جایگاه تراکتورسازی برای ما هیچ اهمیتی ندارد.

ایلنا: دروازه‌بان العین امارات گفت: لازم نیست از هواداران بخواهیم تا در این بازی حضور داشته باشند، چرا که آن‌ها از این موضوع اطلاع دارند که این بازی چقدر برای ما حساس است.
. به گزارش ایلنا خالد عیسی در نشست مطبوعاتی قبل از بازی با تراکتور، به خبرنگاران گفت: بازی فردا یک فرصت مناسب برای جبران شکست بازی قبلی به الاتحاد می‌باشد. نتیجه این بازی سخت جدول گروه C را تغییر خواهد داد. ما برای این بازی آماده هستیم و این موضوع که تیم مقابل چهار امتیاز کسب کرده و در صدر جدول قرار دارد برای ما مهم نیست.
وی افزود: سرمربی جدید ما آقای زلاتکو، تمرینات خوبی را انجام داده است و امیدواری بتوانیم در این بازی خانگی پیروز شویم و بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم.
دروازه‌بان اول تیم العین ضمن درخواست از هواداران برای حمایت از آن‌ها در بازی فردا گفت: لازم نیست از هواداران بخواهیم تا در این بازی حضور داشته باشند، چرا که آن‌ها از این موضوع اطلاع دارند که این بازی چقدر برای ما حساس است و می‌دانند که حضور آن‌ها باعثخواهد شد تا ما بتوانیم بهتر و روان‌تر بازی کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که زلاتکو با کوئین «سرمربی قبلی این تیم» چه تفاوت‌هایی دارد، گفت: این دو با یکدیگر هیچ تفاوتی ندارند. هر کدام شیوه خاص کاری خود را دارد. ما بازیکنان باید با تلاش و تفکرات کادر فنی بتوانیم تیم العین را دوباره به اوج برسانیم.

بازی تراکتورسازی تبریز جدول دروازه بان هواداران تراکتورسازی دروازه امارات مطبوعاتی العین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر