کد خبر: 156954 A

از این تعداد، هشت فقره مربوط به آتش سوزی منزل و مغازه، چهار فقره مربوط به تصادف و نجات از داخل خودرو، چهار مورد نجات افراد از آسانسور معیوب، یک مورد نجات از زیر آوار و یک مورد رهاسازی انگشت گیرشده در انگش‌تر و یک مورد حریق در فضای باز بوده است.

ایلنا: مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از اعلام گزارش ۱۹ مورد حادثه به ستاد فرماندهی سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تبریز، در چهار روز دور دوم تعطیلات رسمی کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا انوشیروان کرمانی‌نژاد خاطرنشان کرد: این تعداد حادثه در چهار روز دور دوم تعطیلات رسمی کشور، از ۱۲ لغایت ۱۵ فروردین، ۱۹ مورد حادثه به ستاد فرماندهی سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی تبریز گزارش شده است.
وی تصریح کرد: از این تعداد، هشت فقره مربوط به آتش سوزی منزل و مغازه، چهار فقره مربوط به تصادف و نجات از داخل خودرو، چهار مورد نجات افراد از آسانسور معیوب، یک مورد نجات از زیر آوار و یک مورد رهاسازی انگشت گیرشده در انگش‌تر و یک مورد حریق در فضای باز بوده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تبریز اضافه کرد: حریق‌های یاد شده با تلاش آتش نشانان خدوم و ایثارگر در کمترین زمان ممکن خاموش و مانع از سرایت به سایر اماکن همجوار شد.
کرمانی‌نژاد ادامه داد: حوادثنجات را نیز نجاتگران در حداقل زمان اجرا کردند تا منجر به مصدومیت بیشتر یا خدای ناکرده فوت نشود.
وی در عین حال گفت: متاسفانه در جریان این حوادثتعداد ۵ نفر از هموطنان در زمان بروز حادثه دچار مصدومیت وتوسط آتش نشانان بعد از نجات به مراکز درمانی انتقال یافتند.

آتش سوزی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تصادف تعطیلات خودرو سازمان آتش نشانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی فوت مراکز درمانی چهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر