کد خبر: 156968 A

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص طرح جایگزین تا ۱۰ روز به پایگاه خبری اداره کل روابط عمومی شهرداری تبریز به نشانی www. shahryarnews. net ارسال نمایند.

ایلنا: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از اجرای طرح نرده‌های مدرن در مسیر بی‌آر تی خبر داد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " یعقوب وحیدکیا " خاطرنشان کرد: با توجه به ساختار نامتوازن نرده‌های نصب شده در مسیر خطوط بی‌آرتی، شهرداری تبریز با اجرای طرح جایگزین در حدفاصل سه راه خاقانی تا چهارراه شهید بهشتی نسبت به زیباسازی و افزایش ایمنی این مسیر اقدام کرده است.
وی با اشاره به بهره گیری از اصول زیبا‌شناسی در اجرای این طرح گفت: سیستم جدید، از لحاظ منظر شهری، دارای جلوه بیشتری بوده و با برخورداری از ترکیب زیبا و ساده، نوعی آرامش را در فضای بصری شهر تداعی می‌کند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز به جزئیات این طرح اشاه کرد و افزود: رنگ آمیزی به کار گرفته شده در سیستم جدید، نشات گرفته از ساختار محیطی و طبیعت کوه‌های عینالی است.
وحیدکیا اضافه کرد: جداول به کار گرفته شده در این طرح، از جنس پلیمری پایه سیمانی بوده و از لحاظ مقاومت در برابر رطوبت، یخ زدگی و چرک پذیری، دارای کارایی مطلوبی است.
وی با برشمردن مزایای سیستم جدید حایل در مسیر بی‌آر تی، تصریح کرد: افزایش ایمنی ترافیکی به خاطر انعطاف پذیری بیشتر نرده‌ها، کاهش صدمات ناشی از تصادفات با نرده، افزایش اطمینان خاطر رانندگان اتوبوس و سواری هنگام نزدیکی به نرده‌ها، بهبود دید بصری کاربران معبر و استفاده از روش رنگ پلیمری با قابلیت نگهداری و شستشوی آسان، از جمله مزایای طرح جدید است.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در عین حال، تاکید کرد: شهروندان می‌توانند نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص طرح جایگزین تا ۱۰ روز به پایگاه خبری اداره کل روابط عمومی شهرداری تبریز به نشانی www. shahryarnews. net ارسال نمایند.

اتوبوس حمل و نقل و ترافیک شهرداری رنگ آمیزی روابط عمومی شهرداری شهرداری شهید بهشتی طبیعت معاون حمل و نقل و ترافیک تبریز نرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر