کد خبر: 163053 A

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز:

مسوولان و دست اندرکاران اجرایی کشور و دولت تدبیر و امید که امید و نشاط را به جامعه کارگری بازگردانده‌اند، نباید طوری عمل کنند که جامعه کارگری به خاطر برخی سیاست‌های غلط لطمه ببیند.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز تأکید کرد: طرح بیمه سلامت نباید بهانه‌ای برای تهدید و به خطر افتادن منافع کارگران و بازنشستگان باشد.
به گزارش خبرنگار ایلنا کریم صادق‌زاده روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: اینکه به دلیل اجرای بیمه سلامت که نیاز مهم و اساسی کشور است، دست اندازی به اموال سازمان تامین اجتماعی صورت بگیرد به هیچ عنوان مورد قبول کارگران و بازنشستگان نیست کشور نیست.
عضو هیئت مدیره کانون عالی بازنشستگان کشور با بیان اینکه هدف از اجرای بیمه سلامت ارتقای سطح سلامت جامعه است، اظهار داشت: نباید به خاطر اجرای این طرح منابع مالی سازمان تامین اجتماعی که از ریال‌های کارگران زحمت کش و بازنشستگان تامین شده است، به تاراج برود.
صادق‌زاده تأکید کرد: خانه کارگر به عنوان مدافع جامعه کارگری هرگز اجازه سوء استفاده از منابع مالی تامین اجتماعی را نخواهد داد.
وی محور برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام کارگر در آذربایجان شرقی را صیانت از سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: باید توجه داشت که ادغام این سازمان با سازمان‌ها و نهاد‌ها و بیمه‌های مختلف برخلاف اهداف توسعه جامعه کارگری است.
صادق‌زاده گفت: مسوولان و دست اندرکاران اجرایی کشور و دولت تدبیر و امید که امید و نشاط را به جامعه کارگری بازگردانده‌اند، نباید طوری عمل کنند که جامعه کارگری به خاطر برخی سیاست‌های غلط لطمه ببیند.
وی سازمان تامین اجتماعی را متعلق به قشر کارگر و بازنشسته دانست که باید از اموال و دارایی‌های آن این قشر زحمت کش و رزمندگان عرصه تولید و اقتصاد کشور بهره‌مند شوند.

دبیران اجرایی خانه کارگر استان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر