کد خبر: 170524 A

مدیر، مسئولین و جمعی از کارکنان منطقه ۸ در یک حرکت خداپسندانه ضمن آشنایی با فعالیت مجتمع توانبخشی شهید فیاض بخش، از معلولان بخش‌های مختلف این مرکز ملاقات و از نزدیک با آنان به گفت‌و‌گو نشستند.

کارکنان منطقه ۸ عملیات انتقال گاز در بازید از مجتمع توانبخشی شهید فیاض بخش، با معلولان و توان خواهان این مرکز دیدار کردند.
به گزارش ایلنا مدیر، مسئولین و جمعی از کارکنان منطقه ۸ در یک حرکت خداپسندانه ضمن آشنایی با فعالیت مجتمع توانبخشی شهید فیاض بخش، از معلولان بخش‌های مختلف این مرکز ملاقات و از نزدیک با آنان به گفت‌و‌گو نشستند.
در ادامه بازدید، مسوولین منطقه ضمن دلجویی و ابراز محبت به کودکان بی‌سرپرست و معلولان و توان خواهان، آنان را مورد تفقد و حمایت قراردادند.
کارکنان خدوم و فداکار این منطقه همواره برای خیرخواهی و دستگیری از نیازمندان و ایتام پیشگام و پیشقدم هستند.
بنابراین گزارش مجتمع توانبخشی شهید فیاض بخش یکی از مراکز توانبخشی وابسته به سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی بوده که حدود ۲۰هزار مترمربع مساحت و ۵ هزارم‌تر مربع زیربنا داشته و در سال ۱۳۶۰ افتتاح و شروع به کار کرده است.
در این مجتمع در حال حاضر ۱۸۰ معلول ذهنی و سالمند به طور شبانه روزی نگهداری و از نظرخدمات رفاهی، اجتماعی و بهداشتی تحت مراقبت ویژه قرار گرفته‌اند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی بهزیستی شبانه روزی کودکان گاز معلولان توانبخشی مجتمع دلجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر