کد خبر: 178686 A

مدیر تور بیست و نهم دوچرخه سواری ایران(آذربایجان):

همه مصدومان با اقدام سریع اکیپ پزشکی تور مداوا شدند.

مدیر تور بیست و نهم دوچرخه سواری ایران(آذربایجان) گفت: هیج رکابزنی در بیمارستان بستری نیست و همه مصدومان با اقدام سریع اکیپ پزشکی تور و هلال احمر مداوا شدند.

به گزارش ایلنا سید محمد شروین اسبقیان افزود: با حضور در بیمارستان مشکین شهر پیگیر وضعیت مصدومان بودم و هیچ مشکلی برای رکابزنان وجود ندارد و جراحات وارد شده هیچ مشکلی برای رکابزنان ندارد.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تصریح کرد: مرحله چهارم مسیری سخت و یکی از سنگین ترین مراحل تور به لحاظ فنی بود و در رشته دوچرخه سواری این برخودرها طبیعی بوده و مشکل خاصی برای رکابزنان وجود ندارد و در مسیر اهر به مشکین شهر به علت تصادف رکابزنان شهرداری تبریز با سایر رکابزنان حسین علیزاده و علی رضا اصغرزاده از دور رقابتها حذف و به بیمارستان انتقال یافته بودند که با اقدام بموقع اکیپ های پزشکی تور و هلال احمر مداوا از بیمارستان مرخص شده اند.

رحیم امامی رکابزن تبریزی تیم پیشگامان یزد فاتح مرحله چهارم دور دوچرخه سواری ایران(آذربایجان) شد.

مرحله چهارم تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان صبح جمعه با حضور ۸۹ رکابزن در مسیر تبریز – مشکین شهر با مسافت ۱۸۹ کیلومتر آغاز شد که رکابزنان این مسیر سنگین و کوهستانی را رکاب زدند.

بعد از طی مسافت ۱۸۹ کیلومتری در مسیر این دور، رحیم امامی از تیم پیشگامان یزد با پنج ساعت و ۱۲ دقیقه و پنج ثانیه به عنوان نفر نخست، قادر میزبانی از تیم پتروشیمی تبریز با پنج ساعت و ۱۲ دقیقه و ۳۶ ثانیه دوم و همچنین میرصمد پورسیدی از تیم پتروشیمی با پنج ساعت و ۱۲ دقیقه و ۴۳ ثانیه به عنوان نفر سوم از خط پایان عبور کردند.

در مجموع بخش رکابزنان آسیایی نیز قادر میزبانی با ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه و ۴۶ ثانیه در رتبه نخست قرار دارد و صمد پورسیدی با ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه و ۵۰ ثانیه و همچنین رامین مهربانی از تیم پیشگامان یزد با ۱۷ ساعت و ۱۰ دقیقه و ۲۵ ثانیه در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.
در بخش پیراهن امتیازی نیز حمید شیری از تیم پتروشیمی تبریز با ۱۲ امتیاز در رتبه نخست، ویلیام کلارک با ۱۱ امتیاز دوم و همچنین رکابزن ازبکستانی با ۸ امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.
در بخش کوهستان نیز رحیم امامی با ۴۱ امتیاز، صمد پورسیدی با ۳۰ امتیاز و همچنین آورین گودرزی با ۲۵ امتیاز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار دارند.

در مجموع انفرادی و پیراهن طلایی نیز قادر میزبانی از تیم پتروشیمی با ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه و ۴۶ ثانیه، میرصمد پورسیدی از تیم پتروشیمی تبریز با ۱۷ ساعت و ۹ دقیقه و ۵۰ ثانیه و رحیم امامی از تیم پیشگامان یزد با ۱۷ ساعت و ۱۰ دقیقه ۲۵ ثانیه در به تربیت اول تا سوم شدند.

در مجموع تیمی در چهار مرحله، تیم پیشگامان یزد با ۵۱ ساعت و ۳۲ دقیقه و ۱۱ ثانیه در رتبه نخست، پتروشیمی تبریز با ۵۱ ساعت و ۳۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه دوم و تیم اوکراینی با ۵۱ ساعت و ۴۱ دقیقه و ۷ ثانیه در رتبه سوم قرار گرفته است.

در مراسم اختتامیه فرماندار شهرستان مشکین شهر، مدیر کل ورزش و جوانان، مدیر کل ورزش و جوانان اربیل حضور داشتند و در پایان مراسم فرماندار، تجلیل شد از یاشار نعمتی رکابزن تیم مملی ایران نیز از سوی مسئولین شهرستان مشکین شهر تجلیل و قدردانی شد.

ایران بیمارستان پتروشیمی تصادف دوچرخه سواری شهرداری فرماندار شهرستان کوهستان ورزش و جوانان هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر