کد خبر: 182293 A

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز خانه اهالی فرهنگ و هنر، فعالین دینی و اجتماعی و نیز دلسوزان شهر تبریز است.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز استفاده از تجربیات مدیران پیشین، تعامل با اعضای هیئت مدیره سازمان و پرهیز از اختلاف سه محور مهم فعالیت های جدید این سازمان خواند.

حسین آذرنیا به خبرنگار ایلنا گفت: اگر قصد ما اعتلای نام شهر تبریز و پیشرفت فعالیت های فرهنگی است، باید دست به دست هم بدهیم و با پرهیز از اختلاف ها در یک محور، به هم افزایی فکر کنیم.

سرپرست جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با بیان این نکته که غالب سوابق فرهنگی و کارنامه کاری وی، در مجموعه شهرداری شکل گرفته است، افزود: در یک فضای صمیمی و شاداب که لازمه مجموعه های فرهنگی است، قدم های خوبی برای پیشرفت فرهنگ این شهر برداریم.

وی با ذکر این نکته که شهردار تبریز، اعتماد به جوانان و اعطای مسئولیت به این قشر را جزو باورهای خود قرار داده است، گفت: با توجه به نظرات تک تک اعضای هیئت مدیره سازمان و با اتکا به انرژی و شور اجرایی نیروی جوان در این مجموعه در کنار تجربیات مدیران گذشته و نیز با بهره گیری از وجود بزرگانی که در مجموعه شهرداری حضور دارند، در خدمت اهالی فرهنگ و هنر شهرمان خواهیم بود و وظیفه خود را بسترسازی مناسب برای فعالیت آنها خواهیم دانست.

آذرنیا، شادابی و نشاط اجتماعی را مهمترین وظیفه تمام ادارات و نهادها و خصوصا شهرداری ها دانست و افزود: دین عزیز اسلام، دینی پر از بهجت و شادابی زندگی است و حیف است که ما مردمانی با روح و روان خسته داشته باشیم.

وی افزود: تبریز شهری با گذشته پرافتخار و پر از اتفاقات فرهنگی و سیاسی پرشور است. شهری که تحت نام اولین پایتخت جهان تشیع شناخته می شود و دارای چنان گذشته ای است، باید جزو شاداب ترین و سرزنده ترین شهرها نیز باشد و این امر به مدد فعالیت های فرهنگی و دینی جذاب و شاداب میسر خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهر تبریز را شهر آغازگر بسیاری از سبک ها و رشته های هنری عنوان کرد و گفت: جایگاه فعلی تبریز به هیچ وجه قابل قبول اهالی فرهنگ و هنر نیست و ما باید برای رسیدن به این جایگاه، تلاش شبانه روزی، همراه با کیفیت و غنای مطلوب را برنامه کاری خود قرار دهیم.

وی با بیان این که تبریز، قطب علاقمندان به اهل بیت و شهر هیئت های حسینی است افزود: هر مسجد و هر هیات حسینیه یک فرهنگ سراست که باید برای توسعه و غنی سازی فعالیت های آنان اقدامات درخوری صورت گیرد.

آذرنیا همراهی طیف های فرهنگ و هنر، فعالین اجتماعی، روحانیت و هیات های حسینی را کیمیایی دانست که در صورت بروز و ظهور، ما را به سرقله افتخار و سعادت خواهد رساند.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همچنین همه اهالی فرهنگ و هنر، فعالین دینی و اجتماعی و نیز دلسوزان شهر تبریز را برای همیاری فراخواند و سازمان فرهنگی هنری را خانه دوم همه آنها دانست.

گفتنی است آذرنیا پیش از این به عنوان معاون فرهنگی و هنری، مسئول روابط عمومی و مجری بیش از ۵۰۰ برنامه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فعالیت کرده است.

انرژی پایتخت دین شهرداری فرهنگ و هنر فرهنگی و هنری فرهنگی هنری فعالیت های فرهنگی معاون اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر