کد خبر: 187615 A

امنیت شغلی این کارگران شرکتی که تعداد آنان به بیش از ۲۰۰ نفر می‌­رسد با تصمیم جدید مدیران اجرایی دانشگاه تبریز به خطر افتاده است

جمعی از کارگران شرکتی دانشگاه تبریز با ارسال نامه‌ای از استاندار آذربایجان شرقی خواستار رسیدگی به وضعیت شغلی خود شدند.

به گزارش ایلنا، این کارگران شرکتی که تعداد آنان به بیش از ۲۰۰ نفر می رسد در این نامه از تصمیم جدید مدیران اجرایی دانشگاه تبریز مبنی بر اعمال حجمی کار و واگذاری فعالیت آنان به یک شرکت خصوصی دیگر آن را موجب از بین رفتن امنیت شغلی خود دانسته‌اند.

در بخشی از این نامه خطاب به اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی، آمده است: ما جمعی از پرسنل خدماتی و شرکتی دانشگاه تبریز هستیم که به تعداد ۲۰۰ نفر و با سابقه کاری ۴ الی ۲۸ سال در این دستگاه به صورت صادقانه مشغول فعالیت و کسب روزی حلال هستیم. اخیرا با توجه به تصمیم مدیران اجرایی دانشگاه، مبنی بر اعمال حجمی کار و واگذاری فعالیت این پرسنل به شرکت خصوصی عملا امنیت شغلی ما از بین خواهد رفت و با توجه به اینکه همه این افراد از طبقه مستضعف جامعه هستند، آینده شغلی و خانوادگی‌شان دچار بحران خواهد شد.

در بخش دیگری از این نامه با ابراز تأسف از عدم پاسخگویی مسئولین دانشگاه تبریز نسبت به پیگیری‌های انجام شده در این خصوص آمده است: با این وجود پیگیری‌های ما تاکنون نتیجه‌ای در برنداشته و متاسفانه مسئولین دانشگاه پاسخگوی مشکلات پیش آمده نیستند.

این کارگران در بخش پایانی این نامه از استاندار آذربایجان شرقی خواستار رسیدگی به این مشکل شده‌اند.

آذربایجان شرقی جامعه مشکلات کارگران دانشگاه استاندار تبریز امنیت شغلی شرکتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر