کد خبر: 193093 A

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:

با توجه به گستردگی وظایف شهرداری، باید تمام برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در این مجموعه در راستای اهداف و وظایف این مجموعه از جمله آموزش‌های شهروندی باشد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز بر اساس آموزش های شهروندی و در راستای وظایف این مجموعه اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام احمد حمیدی که در جلسه مدیران فرهنگی مناطق و سازمانهای وابسته شهرداری تبریز سخن می گفت افزود: با توجه به گستردگی وظایف شهرداری، باید تمام برنامه های فرهنگی و اجتماعی در این مجموعه در راستای اهداف و وظایف این مجموعه از جمله آموزش های شهروندی باشد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تبریز برای معرفی این کلانشهر تاریخی در سطح ملی و حتی فراملی، از تمام ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد افزود: برگزاری هفته نکوداشت تبریز در شهریور ماه سالجاری نیز در همین راستا خواهد بود.

حجت الاسلام حمیدی با اشاره به اینکه تحقق جایگاه واقعی کلان شهر تبریز به عنوان فیروزه جهان اسلام و اولین پایتخت جهان تشیع، در افق ۱۴۰۴، هدف برگزاری هفته نکوداشت تبریز است افزود: به این منظور شعار «فیروزه جهان اسلام» به عنوان شعاری که با برخورداری از جامعیت لازم بتواند گذشته فاخر و متمدن شهر تبریز را در کنار نقش آفرینی دینی و مذهبی این شهر نشان دهد، برای این نکوداشت انتخاب شد.

وی با تشریح برنامه های مختلف در طول هفته نکوداشت تبریز از مدیران فرهنگی مناطق نیز خواست نسبت به تدوین و اجرای برنامه های ویزه در راستای این هفته تلاش کنند.

برنامه های فرهنگی پایتخت جهان جهان اسلام شهرداری فرهنگی و اجتماعی کلان شهر شهروندی آموزش تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر