کد خبر: 193094 A

این تجمع که ظهر روز گذشته با حضور نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و دانشگاهیان برگزار شد، با قرائت قطعنامه‌ای در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات ارتش اسرائیل پایان یافت.

دانشجویان دانشگاهیان تبریز با تجمع در مقابل دانشگاه تبریز با سردادن شعار " مرگ بر اسرائیل " جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

به گزارش ایلنا، رئیس دانشگاه تبریز در ابتدای این مراسم با محکومیت حمله اسرائیل به غزه گفت: جنایاتی را که امروز در غزه شاهد هستیم، اولین وحشیگری رژیم اشغالگر قدس نبوده و آخرین آن نیز نخواهد بود، چرا که از بدو تاسیس این رژیم نامشروع ذره ذره خاک فلسطین را با همین شیوه و با درندگی تمام اشغال کرده است واین امر لزوم مقاومت و حمایت آز آن را بیشتر می کند.

محمدرضا پورمحمدی افزود: مقاومت مردم غزه و تلاش رژیم اسراییل برای عقب نشینی حاکی از پیروزی خون بر شمشیر و نشان اضمحلال این حکومت نامشروع است.

وی شکسته شدن ابهت گنبد آهنین، اتحاد همه گروه های فلسطینی، تشکیل جوّی از انزجار و نفرت در میان ملل جهان علیه رژیم اسراییل و تلفات بی سابقه ارتش اسراییل را از جمله دستاوردهای جنگ غزه عنوان کرد و گفت: دنیا معترف است که مردم فلسطین در این جنگ با سربلندی پیروز شد.

پورمحمدی فراهم کردن امکانات حیاتی برای مردم غزه وعکس العمل قوی و مناسب در مقابل رژیم کودک کش صهیونیست و حامیانش را از جمله دو وظیفه اساسی جهان اسلام برشمرد و گفت: رهبر معظم انقلاب نیز با اشاره به نیاز مبرم مردم مقاوم و رنج دیده غزه به غذا، آب، دارو، امکانات بیمارستانی و بازسازی منازل افزودند، این ملت برای دفاع از خود، به سلاح نیز احتیاج دارد.

این تجمع که با حضور نمایندگان مجلس، اعضای شورای شهر و دانشگاهیان برگزار شد، با قرائت قطعنامه ای در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت جنایات ارتش اسرائیل پایان یافت.

جنگ خاک رئیس دانشگاه رژیم صهیونیستی رهبر معظم انقلاب شورای شهر غزه فلسطین نمایندگان مجلس ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر