کد خبر: 199728 A

به مناسبت هفته دولت؛

از جمله پروژه های مهمی که بهره برداری از آنها آغاز می شود می توان به احداثباند کندرور بلوار آذربایجان حد فاصل پل سرداران فاتح تا میدان آذربایجان، احداثبوستان محله ای سبزه زار، بهسازی و ساماندهی بوستان های پاسداران و مصلی، آسفالت ریزی اساسی میدان ستارخان، خیابان های ۵مرداد، توکلی شهید راثی و باغ امیر اشاره کرد.

همزمان با هفته دولت چند پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه چهار تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا، بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و همچنین کلنگ زنی پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه چهار تبریز همزمان با هفته دولت و با حضور شهردار تبریز، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری و با استقبال گسترده شهروندان ساکن در این منطقه از شهرداری تبریز آغاز شد.

احداثباند کندرو میدان آذربایجان و بهره برداری از بوستان محله ای سبزه زار از جمله پروژه های به بهره برداری رسیده شهرداری منطقه چهار در این مراسم بود.

قادر امامی، شهردار منطقه چهار، در این مراسم با تبریک هفته دولت به تمامی زحمت کشان نظام اسلامی اظهار داشت: شهرداری منطقه چهار تبریز از نظر وسعت و جمعیت یکی از مناطق مهم تبریز به حساب می آید که در عین حال ضرورت توسعه خدمات شهری در این منطقه ضروری به نظر می رسد.

امامی با تاکید بر اینکه تمامی اقدامات شهرداری منطقه چهار تبریز در راستای سیاست های کاری ترسیمی از سوی شهردار تبریز انجام می گیرد، اظهار داشت: از جمله پروژه های مهمی که بهره برداری از آنها آغاز می شود می توان به احداثباند کندرو بلوار آذربایجان حد فاصل پل سرداران فاتح تا میدان آذربایجان، احداثبوستان محله ای سبزه زار، بهسازی و ساماندهی بوستان های پاسداران و مصلی، آسفالت ریزی اساسی میدان ستارخان، خیابان های ۵مرداد، توکلی شهید راثی و باغ امیر اشاره کرد.

وی با اشاره به زیباسازی زیرگذر استاد شهریار گفت: با اجرای طرح کاشی شکسته همراه با فلزات، رنگ آمیزی و نورپردازی این زیرگذر شاهد تغییر چهره و نمای این زیرگذر از یک سازه بی روح به یک المان زیبای شهری شدیم.

شهردار منطقه چهار تبریز با اشاره به بهسازی و مناسب سازی محل بازی کودکان در بوستان های سطح حوزه اظهار داشت: همزمان با این کار اجرای خدمات محله ای در سطح حوزه را در دستور کار قرار داده ایم و در این خصوص زیرسازی، جدول گذاری، نرده کشی و لکه گیری در محلات مختلف به انجام رسیده است.

وی با اشاره به پیام سال مقام معظم رهبری گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و تحقق پیام امسال که سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است تلاش خواهیم کرد در سایه همدلی و همراهی تمام کارکنان منطقه در این جهت گام برداشته و تا حد توان در اجرایی شدن این پیام کوشش کنیم.

مراسم بهره برداری از چند پروژه و کلنگ زنی سه پروژه مشارکتی احداثپمپ بنزین در اتوبان پاسداران، احداثپارکینگ طبقاتی جنب دادگستری و همچنین پارکینگ طبقاتی خیابان قدس در محل بوستان جدیدالاحداثلاله زار واقع در کوی نظام پزشکی برگزار شد.

اعضای شورای اسلامی شهر بازی بنزین جدول دولت رنگ آمیزی شهرداری کودکان مقام معظم رهبری سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر