کد خبر: 200960 A

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی:

دشمنان اسلام از هنر سینما در راستای نیل به اهداف شوم خود بهره می‌برند و از دیدگاه خودشان کاری ارزشی انجام داده و برای تأمین منافع ملی و امنیت خارجی خود تلاش می‌کنند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: دشمنان اسلام از هنر سینما در راستای نیل به اهداف شوم خود بهره می‌برند و از دیدگاه خودشان کاری ارزشی انجام داده و برای تأمین منافع ملی و امنیت خارجی خود تلاش می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن میلانی در گفتگو با خبرنگاران ادامه داد: ولی متاسفانه در برخی موارد سینماگران کشور ما به هنر فقط از نگاه کلاسیک توجه می‌کنند و با پرداختن به خواسته‌های زودگذر و کسب شهرت از اهداف متعالی غافل بوده و دشمن را درجبهه مقابل خود نمی‌بینند.

وی با بیان اینکه عملکرد مجموعه هنری کشورهای بیگانه هدفمند و سازماندهی‌شده اجرا می‌شود، اظهار داشت: نظام سلطه و در رأس آن آمریکا و اسرائیل به‌وسیله ابزار سینمای هالیوود، اهداف استکباری و استعماری خود را از طریق ابزار ظریف و جوان‎پسند هنر به شکلی برنامه‌ریزی شده و هدفمند به کشورهای جهان سوم و به‌خصوص کشورهای اسلامی القاء می‌کنند.

میلانی اضافه کرد: چنانچه مشاهده می‌کنیم تفکرصهیونیسم درهالیوود هضم شده و اغلب فیلم‌ها به سفارش اسرائیل و باهدف اسلام‌ستیزی و دین‌گریزی ساخته و پرداخته شده و برای مسموم کردن افکار مردم پخش می‌شوند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با بیان اینکه اغلب ارزش‌هایی که افکار بشر آن‌ها را تأئید می‌کند، مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و مطلوب عموم مردم جهان می‌شود،

خاطرنشان کرد: اکثر کارگردانان و فیلمسازان ایرانی با فیلم‌های ارزشی که خمیرمایه و محتوای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارند، توفیق یافته و مطرح شده‌اند؛ لذا باید ایمان بیاوریم که دشمنان اسلام در جبهه مقابل نظام جمهوری اسلامی، با انواع ابزارهای فرهنگی و هنری درصدد براندازی این نظام و تغییر ارزش‌ها، باور‌ها و هویت اسلامی ایرانی آن هستند.

میلانی خاطرنشان کرد: جهان استکبار واقف است که انقلاب اسلامی ایران تحولی عظیم در منطقه و کشورهای آزادی‌خواه ایجاد کرده و معادلات ابرقدرت‌های جهانی همچون آمریکا و اسرائیل را برهم زده و ابهت آنان را در چشم جوامع ازبین برده و آنان را برای رسیدن به هدف شوم تشکیل جهان تک‌قطبی و برپائی اسرائیل بزرگ و خاورمیانه بزرگ ناکام گذاشته است.

آذربایجان شرقی استکبار انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران جهان خاورمیانه دفاع مقدس فرهنگی و هنری کشورهای اسلامی نظام جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر