کد خبر: 201644 A

رانندگان باید از ایجاد آلودگی صوتی و پخش موسیقی با صدای بلند در معابر خودداری کرده و مطمئن باشند پلیس برخورد با این موضوع را به طور مستمر در دستور کار خود دارد چرا که آلودگی صوتی نوعی مزاحمت و مانعی برای آرامش شهروندان محسوب می شود.

فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از توقیف ۲۰۴ دستگاه خودرو طی مرداد ماه سال جاری به دلیل ایجاد آلودگی صوتی در سطح شهر تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ فرهنگ نوروزی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: معابر عمومی و خیابان‌های شهری محل تخلیه هیجانات شخصی نیست و پلیس و دستگاه قضایی با عاملان بی‌نظمی و سلب آرامش و آسایش مردم قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در راستای افزایش امنیت و رفاه عمومی و پاسخگویی به مطالبات مردمی، طرح تشدید برخورد با خودروهای ایجادکننده آلودگی صوتی و حرکات نمایشی در اکثر نقاط آسیب‌پذیر سطح شهرستان تبریز به مرحله اجرا درآمده است، افزود: در این طرح که در نقاط مختلف شهر اجرا شد، عوامل گشت کلانتری‌ها خودروهایی را که اقدام به نصب تجهیزات و بلندگوهای غیرمعمول و ایجاد آلودگی صوتی با صدای بلند می‌کردند را توقیف و جهت سیر مراحل قانونی به پارکینگ انتقال دادند.

فرمانده انتظامی تبریز با اشاره به برخورد مستمر پلیس با نصب بلندگوهای غیرمعمول در خودرو‌ها گفت: رانندگان باید از ایجاد آلودگی صوتی و پخش موسیقی با صدای بلند در معابر خودداری کرده و مطمئن باشند پلیس برخورد با این موضوع را به طور مستمر در دستور کار خود دارد چرا که آلودگی صوتی نوعی مزاحمت و مانعی برای آرامش شهروندان محسوب می‌شود.

آلودگی صوتی خودرو دستگاه قضایی موسیقی تبریز پلیس خودروی توقیف متخلف بلند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر