کد خبر: 205112 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی:

خوشبختانه امروز شهرداری و استانداری هر دو در قالب یک تیم متحد و صمیمی، برنامه‌های یکدیگر را مورد حمایت قرار می‌دهند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی، توسعه فضای سرمایه گذاری را عامل تحولات عمرانی و رشد شاخص‌های اقتصادی و اجتماعی دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدصادق پورمهدی در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه " اس. ‌ام. پی " کرکج، گفت: باید برای ایجاد و افزایش فرصت‌های اشتغال و تحول در عمران استان و شهر از سرمایه گذاری حمایت کنیم.

وی فزود: این نقش حمایتی با صمیمیت و همدلی مسوولان بخش‌های مختلف شهرداری و استانداری در موضوع توسعه و عمران به طور جدی پیگیری می‌شود.

پورمهدی اضافه کرد: خوشبختانه امروز شهرداری و استانداری هر دو در قالب یک تیم متحد و صمیمی، برنامه‌های یکدیگر را مورد حمایت قرار می‌دهند.

وی پروژه بلند مرتبه «اس. ‌ام. پی» کرکج را ارزشمند و سازنده توصیف کرد و گفت: رویکردهای جذاب و بدیع عمرانی، در مناطق کم برخوردار و بافت‌های فرسوده و حاشیه نشین، دگرگونی عمرانی و ارتقای شاخص‌های اجتماعی و فرهنگی را در پی خواهد داشت.

شهردار تبریز نیز در این آیین گفت: بهره برداری از این پروژه تا سه سال آینده، نقش اساسی در دگرگونی سیمای عمرانی و توانمندسازی منطقه کرکج خواهد داشت.

صادق نجفی اظهار داشت: با توجه به حجم چشمگیر تمهیدات عمرانی شهرداری در منطقه کرکج، هر یک از پروژه‌های عمرانی باید بدون ایجاد تاثیرات و پیامدهای سوء بر پروژه‌های دیگر اجرا شوند.

وی ایجاد خانه سلامت، احداثاتوبان ولایت، اجرای تقاطع غیرهمسطح کرکج و ساماندهی مجموعه خلعت پوشان را از جمله اقدامات در دست مطالعه و اجرایی در منطقه کرکج خواند.

پروژه " اس. ‌ام. پی " با وسعت ۱۳۹ هزار مترمربع و طراحی مدرن، در کاربری‌های متنوع تفریحی، سینمایی، ورزشی و رفاهی طراحی شده و تفاوت‌های چشمگیر در نحوه طراحی، اجرا و شاخص‌های عمرانی و فنی خواهد داشت.

آمفی تئا‌تر مدرن، باند فرود بالگرد، فضای سبز عمودی با پوشش طبیعی و مصنوعی و فضاسازی‌های بدیع بصری از دیگر ویژگی‌های این پروژه است.

این پروژه با پنج هزار میلیارد ریال اعتبار و حداکثر در مدت سه سال اجرا می‌شود.

آذربایجان شرقی اجتماعی و فرهنگی اشتغال ایجاد اشتغال پوشش رشد سرمایه گذاری سلامت شهرداری فضای سبز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر