کد خبر: 207194 A

این اقدام بر اساس تفاهم‌نامه مشترکی که به امضای صادق نجفی، شهردار تبریز، و حسین نجاتی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی رسیده، انجام خواهد شد.

با امضای تفاهم‌نامه مشترک، شهرداری تبریز و سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی در خصوص انتقال مشاغل مزاحم و زیباسازی واحدهای صنفی و صنعتی همکاری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای صادق نجفی، شهردار تبریز، و حسین نجاتی، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی، رسید، مقرر شد طرفین با بکار گیری ظرفیت‌های سازمانی خود، زمینه‌های انتقال مشاغل مزاحم و همچنین زیباسازی، محوطه‌سازی و اصلاح تابلوهای واحدهای صنفی و صنعتی را فراهم کنند.

بر این اساس، سازمان صنعت، معدن و تجارت از طریق اتاق بازرگانی و اتاق اصناف، نسبت به انتقال واحدهای آلاینده و صنوف مزاحم به شهرک‌های صنفی، صنعتی و مجتمع‌های اقدام خواهد کرد.

تسریع در ارایه مجوزهای لازم جهت احداثشهرک‌های صنفی و خدماتی و نیز همکاری در زیباسازی و اصلاح تبلیغات صنایع و صنوف با رعایت الگوهای اسلامی و سنتی از دیگر اقدامات مورد انتظار سازمان صنعت، معدن و تجارت در این تفاهم‌نامه عنوان شده است.

با امضای این تفاهم‌نامه شهرداری تبریز نسبت به بسترسازی و احداثشهرک‌های صنفی و خدماتی و تعیین محل مناسب جهت انتقال صنوف آلاینده اقدام خواهد کرد.

همچنین مقرر شد موضوعات مطرح در تفاهم‌نامه، از طریق ایجاد دبیرخانه مشترک، به صورت جدی پیگیری شود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی تبلیغات سازمان صنعت معدن و تجارت شهرداری صنعت معدن و تجارت تبریز واحدهای صنفی زیباسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر