کد خبر: 207203 A

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری تبریز و سازمان صنعت، معدن و تجارت، در خصوص انتقال مشاغل مزاحم و زیباسازی واحدهای صنفی و صنعتی امضاء شد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: با ایجاد زمینه‌های لازم و حمایت شهرداری تبریز، شاهد تاثیر سازنده واحدهای صنفی و صنعتی در مبلمان شهری خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین نجاتی که در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شهرداری تبریز و سازمان صنعت، معدن و تجارت، در خصوص انتقال مشاغل مزاحم و زیباسازی واحدهای صنفی و صنعتی، سخن می‌گفت افزود: امضای تفاهم نامه همکاری شهرداری تبریز، گام ارزشمندی است که در آینده‌ای نزدیک، از حجم آلودگی‌های بصری و صوتی ناشی از فعالیت واحدهای صنعتی و مشاغل مزاحم خواهد کاست.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت گسترده واحدهای صنعتی و صنفی شهر تبریز، فرصت ارزنده‌ای است که می‌تواند با محوطه‌سازی و اصلاح تابلو‌ها، به ارتقای مبلمان شهری بینجامد.

نجاتی تاکید کرد: فعالان واحدهای تولیدی، صنفی، صنعتی، همواره همت خود را برای پیشرفت و توسعه شهر به اثبات رسانده‌اند و در این مورد نیز در کنار شهرداری تبریز، در افزایش زیبایی‌های شهر تاثیرگذار خواهند بود.

آذربایجان شرقی زیبایی سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان شهرداری صنعتی تبریز واحدهای صنفی شهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر