کد خبر: 208831 A

در این نمایشگاه ملزومات آیین‌های عقد و عروسی و ازدواج کم هزینه و جهیزیه با تخفیف‌های بالای ۵۰ درصدی ارائه و همچنین خدمات مشاوره‌ای ازدواج بصورت رایگان در این نمایشگاه توسط کار‌شناسان ارائه می‌شود.

همزمان با هفته ازدواج سومین نمایشگاه تخصصی ازدواج و تسهیلات ازدواج و مشاوره‌ای در تبریز افتتاح شد.

به گزارش ایلنا این نمایشگاه در فرهنگسرای الغدیر با حضور بیش از ۴۰ شرکت ارائه دهنده خدمات و ملزومات ازدواج اسان و کم هزینه و با حضور ادارات مرکز بهداشت، کمیته امداد امام خمینی، اداره بهزیستی، صنایع دستی، موسسات خیریه و قرض الحسنه، اداره کتابخانه‌های عمومی و اداره تبلیغات اسلامی در بخشهای مشاوره‌ای و خدماتی افتتاح شده است.

در این نمایشگاه ملزومات آیین‌های عقد و عروسی و ازدواج کم هزینه و جهیزیه با تخفیف‌های بالای ۵۰ درصدی ارائه و همچنین خدمات مشاوره‌ای ازدواج بصورت رایگان در این نمایشگاه توسط کار‌شناسان ارائه می‌شود.

در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: ۱۵۰ برنامه فرهنگی در هفته ازدواج در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود.

سید محمد شروین اسبقیان با اشاره به برنامه‌های این ستاد برای برگزاری مناسب هفته ازدواج آسان گفت: برگزاری برنامه‌های بزرگداشت و نمایشگاه، برگزاری نشست‌های تخصصی در زمینه ازدواج، تشکیل اتاق فکر، ساماندهی کانون‌های ازدواج اسان در نقاط مختلف استان و تشکیل مجمع خیران ازدواج از معهم‌ترین اقدامات این ستاد برای این هفته است.

وی ادامه داد: مصر هستیم که این مجمع خیریه را هر چه زود‌تر راه اندازی کنیم زیرا همواره مشاهده کرده‌ایم بخش خصوصی هر کجا وارد عمل شده توانمند‌تر از بخش دولتی عمل کرده است.

اسبقیان افزود: برنامه‌های این هفته در محور، توانمندسازی جوانان در امر ازدواج، تسهیل امر ازدواج و ساماندهی، هدایت و هماهنگی مراکز مشاوره و ازدواج خواهد بود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: توانمندسازی جوانان در امر ازدواج، ساماندهی، هدایت و هماهنگی مراکز مشاوره و ازدواج، تسهیل ازدواج جوانان و تقویت وتحکیم نهاد خانواده زوجهای جوان ۴ اصل مهم و راهبردی در امر ازدواج جوانان است.

وی با اشاره بر عمده برنامه‌های الگویی و اجرایی دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان استان در هفته ازدواج گفت: برگزاری برنامه‌های بزرگداشت روز اول ذی الحجه(روز ازدواج و خانواده) شامل: برگزاری نمایشگاه تجلیل از دستگاه‌ها، زوجین نمونه، و افراد و موسسات فعال در امر ازدواج(استانی)، برگزاری نشستهای تخصصی در خصوص ازدواج، برگزاری اتاق فکر در این خصوص با حضور اساتید، ساماندهی کانونهای ازدواج آسان در استان‌ها و شهرستان‌ها و تشکیل مجمع خیرین ازدواج این ستاد خواهد بود.

اسبقیان خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه ضمن تشریح عملکرد دستگاههای دولتی، بخش خصوصی نیز به ارائه خدمات و تسهیلات گوناگون در حوزه تهیه جهیزیه و سایر ملزومات ازدواج، انجام مشاوره‌های رایگان در زمینه حقوقی، خانوادگی، روان‌شناختی خواهند پرداخت و برنامه‌های جنبی از جمله برگزاری جشن، مسابقه و سایر برنامه‌های تفریحی در نمایشگاه برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی ازدواج بخش خصوصی تبلیغات اسلامی صنایع دستی قرض الحسنه کتابخانه های عمومی کمیته امداد امام خمینی مصر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر