کد خبر: 208845 A

سفیر ایران در ارمنستان:

برای ورود به بازار ارمنستان، تولید کالاهای با کیفیت و ورود افراد متخصص به حوزه تجارت و صادرات ضروری است، چرا که امروز بهترین کالاهای دنیا در بازار این کشور عرضه می‌شود.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان گفت: اکنون بازار ۲۰۰ میلیون نفری روسیه یک فرصت خوب برای تولیدکنندگان کشور ما به شمار می رود

به گزارش ایلنا، محمد رئیسی در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به دگرگونی روابط غرب با روسیه افزود: برخی از کالاهای ما توان رقابت در سطح بین‌المللی را دارند و این کالاها باید معرف نظام جمهوری اسلامی ایران باشند.

وی روابط سیاسی ایران و ارمنستان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم در زمینه معرفی ظرفیت‌های کشورمان در ارمنستان خوب عمل کنیم و همکاری‌های ما با این کشور به جز در بحثتجارت به هیچ وجه رضایت‌بخش نبوده است.

رئیسی تاکید کرد: برای ورود به بازار ارمنستان، تولید کالاهای باکیفیت و ورود افراد متخصص به حوزه تجارت و صادرات ضروری است، چرا که امروز بهترین کالاهای دنیا در بازار این کشور عرضه می‌شود.

وی گفت: زمینه‌های همکاری با کشور ارمنستان بسیار فراوان است و با توجه به این که مردم این کشور نیز علاقه زیادی به آذری‌های ایران دارند باید از این ظرفیت به بهترین شکل استفاده کرد.

آذربایجان شرقی ارمنستان ایران تجارت جمهوری اسلامی ایران رقابت روسیه نظام جمهوری اسلامی ایران بازار کالاهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر