کد خبر: 208874 A

معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان شرقی:

ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان آذربایجان شرقی با موضوع ارایه و تصویب سند تدبیر توسعه استان در بخش‌های صنعت و معدن و بازرگانی برگزار شد.

معاون برنامه‌ریزی استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: سند توسعه آذربایجان شرقی باید واقع‌بینانه و بر مبنای اطلاعات صحیح باشد

به گزارش خبرنگار ایلنا داود بهبودی در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه سند تدبیر، مبنای بحث‌های توسعه‌ای استان خواهد بود، افزود: این سند باید بتواند با نگاه به افق‌های بالاتر، ایجاد تحرک کند.

وی گسترش بخش صنعت استان را نیازمند رویکرد صادراتی و نگاه به بازارهای جهانی دانست و افزود: در این راستا نوسازی تکنولوژی و ارتقای کیفیت تولیدات ضروری است.

بهبودی همچنین با اشاره به اهمیت مقررات زیست‌محیطی در توسعه صنایع و معادن، خاطرنشان کرد: باید به دنبال راه‌هایی باشیم که بتواند هم رونق صنایع و معادن و هم حفظ محیط زیست را تضمین کند.

لازم به ذکز است ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان آذربایجان شرقی با موضوع ارایه و تصویب سند تدبیر توسعه استان در بخش‌های صنعت و معدن و بازرگانی برگزار شد.

در این جلسه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گزارش سند توسعه بخش‌های صنعت و معدن و بازرگانی را ارایه کرد.

در این جلسه همچنین ۳۶ مورد از مصوبات کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان به تصویب رسید.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی جلسه شورای برنامه ریزی زیست محیطی سازمان صنعت معدن و تجارت استان صنایع و معادن صنعت صنعت و معدن محیط زیست توسعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر