کد خبر: 208881 A

مدیرعامل سازمان گردشگری شهرداری تبریز:

در آغاز دور دوم سفرهای تابستانی انبوه گردشگران و مسافران داخلی و خارجی تبریز را مقصد سفر خود انتخاب کرده بودند و این موضوع مدیران و دست اندرکاران را غافلگیر کرد.

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، انبوه گردشگران داخلی و خارجی در این شهر را در تابستان امسال را غیر منتظره خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا خلیلی در مراسم تجلیل از فعالان گردشگری آذربایجان شرقی گفت: در آغاز دور دوم سفرهای تابستانی انبوه گردشگران و مسافران داخلی و خارجی تبریز را مقصد سفر خود انتخاب کرده بودند و این موضوع مدیران و دست اندرکاران را غافلگیر کرد.

وی با اشاره به ضرورت فعالیت بیش از پیش بخش خصوصی در حوزه گردشگری گفت: این حضور گسترده گردشگران در تبریز، انگیزه سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را افزایش داده است.

خلیلی با تاکید بر اینکه برای توسعه زیرساختهای سرمایه گذاری ورود بخش خصوصی ضرورتی انکارناپذیر است گفت: از سرمایه گذاران دعوت می‌کنیم در تبریز سرمایه گذاری نمایند چون بستر‌ها فراهم است تا به سرمایه گذاران و فعالان این حوزه تعلق گیرد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری تبریز قدم‌های موثری برای توسعه گردشگری برداشته است گفت: برنامه‌های موفقیت آمیز هفته نکوداشت تبریز میزان توقع شهروندان و قشر فعال گردشگری را بالا برده است که طلب می‌کند در این زمینه با جدیت بیشتری فعالیت نماییم.

خلیلی در پایان اظهار امیدواری کرد تبریز در سال ۲۰۱۶ به عنوان شهر نمونه گردشگری از سوی سازمان کشورهای اسلامی معرفی شود.

گفتنی است، همزمان با روز جهانی گردشگری، برنامه تجلیل از فعالان گردشگری استان با همکاری شهرداری کلانشهر تبریز، استانداری آذربایجان شرقی و اداره‌کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان عصر روز شنبه پنجم مهرماه در سالن پتروشیمی تبریز برگزار شد.

آذربایجان شرقی بخش خصوصی سرمایه گذاری شهرداری صنایع دستی و گردشگری کشورهای اسلامی گردشگران داخلی و خارجی گردشگران و مسافران گردشگری گردشگری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر