کد خبر: 208957 A

مدیرکل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی:

با توجه به وجود ظرفیت کارگاه‌های صنعتی و صنفی و توان مدیریتی کارفرمایان کارآفرین استان، می‌توانیم با ایجاد تعامل صحیح و رفع چالشهای پیش روی تولید از نرخ بیکاری استان بکاهیم.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان آذربایجانشرقی گفت: ۱۰ هزار و ۸۰۰ نفر در آذربایجان شرقی مقرری بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از استان آذربایجان شرقی، رحیم اردلان، در دیدار با رئیس اتاق اصناف استان آذربایجان شرقی افزود: با توجه به وجود ظرفیت کارگاههای صنعتی و صنفی و توان مدیریتی کارفرمایان کارآفرین استان، می‌توانیم با ایجاد تعامل صحیح و رفع چالشهای پیش روی تولید از نرخ بیکاری استان بکاهیم.

وی این نهاد را یار و یاور کارفرمایان و حامی تولید دانست و گفت: با توجه به حضور مدیران و کار‌شناسان متخصص و متعهد در بدنه سازمان تأمین اجتماعی، فضای موجود را جهت پیشبرد اهداف سازمان و جلب رضایت مخاطبین مناسب بوده و در این راستا تعامل با اتحادیه‌ها و اصناف در جهت انعکاس رسالت سازمان تأمین اجتماعی سازنده خواهد بود.

مدیر کل تأمین اجتماعی استان خاطر نشان کرد: سازمان تأمین اجتماعی طی سال اخیر اقداماتی در جهت تسهیل امور کارفرمایان از جمله توسعه خدمات الکترونیکی، ‌تسهیل صدور کارت بازرگانی و تسهیل حسابرسی انجام داده و با اخذ بازخورد از مجامع برون سازمانی در پی رفع چالشهای پیش روی حوزه کارگری و کارفرمایی می‌باشد.

همین گزارش حاکی است در ادامه این نشست، چالشهای پیش روی اتحادیه‌ها و اصناف مختلف مورد بحثو بررسی قرار گرفت و مقررشد با تشکیل جلسات کار‌شناسی راهکارهای عملی پیش بینی و اجرایی شود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی بیکاری استان اجتماعی تأمین بیمه کارفرمایان مقرری چالشهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر