کد خبر: 213451 A

نماینده مردم تبریزدر مجلس خواستار شد:

موضوع ساخت این بیمارستان جدید در دولت دهم مصوب شده و باید با توجه به جمعیت و نیز تعداد بیمه شدگان و مراجعه کنندگان به بیمارستان‌های این کلانشهر، احداثآن هرچه سریعتر آغاز شود.

‌نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو در مجلس، خواستار تسریع در احداثبیمارستان جدید تأمین اجتماعی در تبریز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، محمد حسین فرهنگی که درمراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه آذربایجان شرقی سخن می‌گفت، گفت: موضوع ساخت این بیمارستان جدید در دولت دهم مصوب شده و باید با توجه به جمعیت و نیز تعداد بیمه‌شدگان و مراجعه‌کنندگان به بیمارستان‌های این کلانشهر، احداثآن هرچه سریعتر آغاز شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه با بیان اینکه بیمه کارگران ساختمانی، رانندگان، قالیبافان و باربران از اقدامات اساسی مجلس در حوزه تامین اجتماعی بود، خاطرنشان کرد: باید تامین اجتماعی با استفاده از درآمد پایدار برای سازمان به فکر ارائه خدمات پایدار برای بازنشستگان کشور باشد.

فرهنگی با تاکید بر ضرورت مدیریت منابع مالی و انسانی گفت: استفاده از امکانات بنگاه‌های سودده همچون بنگاه‌های نفتی می‌تواند باعثتقویت درآمدهای پایدار سازمان تامین اجتماعی و در نتیجه افزایش خدمات به بازنشستگان شود.

آذربایجان شرقی بیمارستان تامین اجتماعی خانواده درآمد دولت دهم سازمان تامین اجتماعی عضو هیئت رئیسه مجلس محمد حسین فرهنگی منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر