کد خبر: 214727 A

حاج کریم صادق زاده تبریزی رییس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز به عنوان بازنشسته و پیشکسوت نمونه استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

حاج کریم صادق زاده تبریزی رییس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز به عنوان بازنشسته و پیشکسوت نمونه استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان و تجلیل از بازنشستگان و مستمری بگیران نمونه آذربایجان شرقی، کریم صادق‌زاده به عنوان یکی از شش پیشکسوت بازنشسته و مستمری بگیر نمونه استان معرفی و لوح تقدیر تقدیمی مشاور مدیر عامل و مدیر کل تامین اجتماعی استان را به عنوان یکی از خدمتگزاران جامعه بزرگ کارگری و بازنشستگان را دریافت کرد.

در متن این لوح تقدیر آمده است: سازندگی و بالندگی ایران اسلامی وامدار، همت و تلاش بی‌وقفه عزیزانی است که بهترین سالیان عمر خود را خالصانه در عرصه‌های کار و خدمت سپری نمودند واندیشه‌ای جزء اعتلاء و سربلندی این آب و خاک در سر نداشته‌اند.

آنکه با کوله باری از علم و تجربه ریشه در عمق دل و جان ما دارند و از سربلندی و سایه سار وجود پر مهرشان، همه بهره مندند.

اینک که به شایستگی، مفتخر به کسب عنوان((بازنشسته و پیشکسوت نمونه سازمان تامین اجتماعی)) گردیده‌اید بر خود فرض می‌دانیم تا اهتمام ویژه‌تان را در گذران هر چه پر ثمر‌تر دوران فراغت از کار و بازنشستگی صمیمانه تبریک عرض نموده و بهروزی و شادکامی شما را از خداوند منان مسئلت نمایم.

همین گزارش حاکی است این مراسم با حضور و سخنرانی محمد حسین فرهنگی، ‌نماینده مردم تبریز، ‌آذرشهر و اسکو و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، محمد تقی پاکزادمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی، رحیم اردلان، ‌ مشاور مدیرعامل و مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجانشرقی، محمد مسگری اسکوئی رئیس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته استان برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که جمع کثیری از بازنشستگان ومستمری بگیران آذربایجان شرقی شرکت داشتند از تعداد شش نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران و از کارافتادگان نمونه که بر اساس فراخوان اعلام شده انتخاب گردیده بودند تجلیل شد.

لازم به ذکر است حاج کریم صادق‌زاده تبریزی از چهره‌های فعال جامعه کارگری و بازنشستگی استان آذربایجان شرقی طی بیش از دو دهه گذشته به شمار می‌رود در مسئولیت‌های مختلفی از جمله رییس شورای اسلامی ریخته‌گری تراکتورسازی ایران، رییس و دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی، دبیر و مجری طرحهای آموزشی خانه کارگر آذربایجان شرقی و مشاور امور کار و کارگری شورای اسلامی استان، عضو شورای اجرایی حزب اسلامی کار آذربایجان شرقی، رییس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته تبریز، نایب رییس هئیت مدیره کانون کارگران بازنشسته استان، عضو هئیت مدیره کانونعالی بازنشستگان کشور فعالیت داشته است. علاوه بر این وی که از مدرک فوق لیسانس مدیریت عالی اجرائی برخوردار بوده در بسیاری از مسایل کارگری و بازنشستگان استان و کشور صاحب نظر بوده و با سخنرانی و ارایه مقاله همواره در طرح مطالبات کارگران و بازنشستگان از تأثیرگذار‌ترین افراد به شمار می‌رود.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی ایران اسلامی بازنشستگی تامین اجتماعی خاک سازمان تامین اجتماعی شوراهای اسلامی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی محمد حسین فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر