کد خبر: 222451 A

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار تبریز:

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار تبریز گفت: رویکردهای آموزشی، در ارتقای سیستم و پیشبرد اهداف شهرداری موثر است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار تبریز گفت: رویکردهای آموزشی، در ارتقای سیستم و پیشبرد اهداف شهرداری موثر است.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمدابراهیم رمضانی در کارگاه آموزشی سلامت اداری، با اشاره به برگزاری ۸۴۰ ساعت دوره آموزشی در موضوعات مختلف مدیریتی و اجرایی در سه ماه اخیر توسط این معاونت افزود: اصلاح شاخص‌های اداری و اجرایی را نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و موثق بوده چرا که بدون داشتن پشتوانه اطلاعاتی، اهداف مدیریتی محقق نخواهد شد.

وی با اشاره به شاخص‌های مختلف یک برنامه جامع گفت: با توجه به احتمال تغییر اطلاعات در فرآیندهای مدیریتی، یک برنامه ایده‌آل، باید از قابلیت انعطاف و اجرای خلاقانه برخوردار باشد.

رمضانی ادامه داد: تعریف پروژه‌های اجرایی و عمرانی باید بر مبنای تحقق شهر روان و سالم مورد توجه قرار گیرد.

معاون شهردار تبریز همچنین به رویکردهای این معاونت اشاره کرد و افزود: امروز، سمت‌سوی حرکت این معاونت با اجتناب از ورود مستقیم به بحثبودجه‌نویسی، مطالعات و ارزیابی‌های زیرساختی را بر اساس یگانگی و تعهد برنامه‌ریزی در دستور کار قرار داده‌است.

رمضانی با بیان اینکه برنامه‌ریزی موفق نیازمند نقش‌آفرینی توانمند‌ترین افراد است، اظهار داشت: باید برای آینده، برنامه دقیق و منسجم داشته باشیم و در عین حال، از وضعیت حال حاضر غافل نشویم.

وی همچنین با تاکید بر حاکم‌بودن معنویت در رویکردهای مدیریتی، ایجاد فضای توام با آرامش و نشاط، ایثار و تواضع را از جمله شاخص‌های فضای ایده‌ال اداری عنوان کرد.

سلامت شاخص شهرداری معاون اهداف برنامه شهردار آموزشی ارتقای رویکردهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر