کد خبر: 223359 A

استاندار آذربایجان شرقی در همایش دادستان‌های کشور:

این مشکلات عمدتا در واحدهایی روی داده است که بر اساس اصل ۴۴ واگذار شده‌اند و این واحدها مشکل مالی ندارند، بلکه مشکل آنها نااهل بودن افرادی است که مدیریت آنها را در اختیار گرفته‌اند.

استاندار آذربایجان شرقی در همایش دادستان‌های عمومی، انقلاب و نظامی مراکز استان‌های کشور در تبریز خواستار همکاری دستگاه قضایی برای رفع مشکلات کارگری استان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا اسماعیل جبارزاده در این همایش که روز پنج‌شنبه با حضور وزاری کشور و اطلاعات برگزار شد، با اشاره به مشکلات کارگری برخی از واحدهای تولیدی، اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده در یک سال اخیر بخش عمده این مشکلات حل شده، اما با توجه به این که علت اصلی آن، مشکلات مدیریتی است و نه مسایل اقتصادی، پیش‌بینی می‌کنیم که ادامه داشته باشد.

وی افزود: این مشکلات عمدتا در واحدهایی روی داده است که بر اساس اصل ۴۴ واگذار شده‌اند و این واحدها مشکل مالی ندارند، بلکه مشکل آنها نااهل بودن افرادی است که مدیریت آنها را در اختیار گرفته‌اند.

جبارزاده با تاکید بر این که نباید اجازه دهیم این مشکلات به مباحثامنیتی تبدیل شوند، گفت: از دستگاه قضایی انتظار داریم که با استفاده از ظرفیت قوانین موجود راهکارهایی ارایه کند که از یک طرف حق کارگران ضایع نشود و از طرف دیگر جلوی سوءاستفاده‌ها گرفته شود.
وی با بیان اینکه خوشبختانه آذربایجان شرقی در سایه وحدت، صمیمیت و همدلی مسوولان حوزه امنیت و دستگاه قضایی، یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است افزود: در یک سال گذشته همکاری خوبی بین دستگاه‌های دولتی و سیستم قضایی استان برقرار بوده و این وحدت می‌تواند مقدمه‌ای برای همه حرکت‌های رو به جلو باشد.

آذربایجان شرقی استان های کشور استفاده از ظرفیت اصل ۴۴ انقلاب دستگاه قضایی دستگاه های دولتی مشکلات کارگری نباید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر