کد خبر: 229763 A

با توجه به بسته بودن مسیرهریس - مشکین شهر و عدم ارتباط مخابراتی و وجود نقاط کور مسافرین حدالامکان ازتردد در این مسیر خودداری و از مسیر های دیگر استفاده نمایند.

نجاتگران پایگاه امداد جاده‌ای هلال احمر هریس دیشب سر نشینان یک دستگاه پژو پارس را که در محور کم تردد هریس – مشکین شهر گرفتار شده بودند را از خطر مرگ و سرمازدگی نجات دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هریس امروز در گفتگو با خبرنگاران در تشریح این عملیات گفت: شب گذشته ۱۰آذر حوالی ساعت ۱۹برابر اعلام مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتهای امدادی جمعیت هلال احمر استان مبنی بر گرفتار شدن خودروی پژو پارس با سه نفر سرنشین در جاده هریس - مشکین شهر ده کیلومتر مانده به روستای پاشابیگلو مشکین شهر در کولاک و بهمن اکیپ امدادی جمعیت هلال احمر هریس از پایگاه شهید ابوالقاسم جعفری به محل مورد نظر اعزام شدند.

علی مجیدی ادامه داد: نجاتگران جمعیت هلال احمر علی رغم بسته بودن مسیر در تاریکی شب پس از یک عملیات سخت و طاقت فرسا توانستند خود را به پژو گیر کرده در برف رسانده و هر سه سر نشین را نجات دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به بسته بودن مسیرهریس - مشکین شهر و عدم ارتباط مخابراتی و وجود نقاط کور مسافرین حدالامکان از تردد در این مسیر خودداری و از مسیر های دیگر استفاده کنند.

پژو جاده جمعیت هلال احمر جمعیت هلال احمر استان رئیس جمعیت هلال احمر مرگ هلال احمر شهر نجات مشکین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر