کد خبر: 229782 A

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

دومین دیدار مدیرکل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی با بانوان فرهنگی شاغل در این اداره کل در محل اردوگاه الغدیر برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تأکید کرد: حضور بانوان فرهنگی در تصمیم گیری وتصمیم سازی ها منجر به اقدامات فوق العاده در آموزش و پرورش می شود

به گزارش خبرنگار ایلنا جعفر پاشایی امروز در دومین دیدار با بانوان فرهنگی شاغل در اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی که در محل اردوگاه الغدیر برگزار شد. گفت: در متون اسلامی و آموزه های اعتقادی ما، زنان هم پای مردان حرکت کرده اند که نمونه بارز آن در هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده شد و شکوه و ایثار مردانی که از دامن زنان برخاسته بودند باعثحفظ کیان اسلامی و برافراشته ماندن پرچم انقلاب شد.

وی با اشاره به آمار زیاد پرسنل خانم در آموزش و پرورش نسبت به مردان افزود: طیف گسترده مخاطب برای تصمیم و اقدام در نظام تعلیم و تربیت خواهران هستند و نباید از نکته نظراتشان در فرآیند تصمیم سازی و پیشرفت غافل بود. پاشایی تصریح کرد: انسان و مخصوصا بانوان طوری آفریده شده اند که اگر آتش جانشان شعله ور شود تمام غیر ممکن ها را از میان خواهند برد و این نکته مهمی است که فقط به نظر تعداد محدودی از آقایان اکتفا نشود و بانوان نیز باید در نظام تعلیم و تربیت خودی نشان دهند.

وی تأکید کرد: باید نقش آفرینی در حال را به تاخیر نیاندازیم و تغییر را باید از امروز شروع کنیم و افق های روشن را رقم بزنیم که دین ما با بالاترین مضامین و بلندترین مفاهیم به آن تاکید کرده است.

پاشایی با بیان اینکه گاهی نارسایی ها و کمبود ها توفیقی است تا به نقاط ضعف و اشتباهایمان پی ببریم افزود: در این مواقع باید خوب برنامه ریزی کنیم و با اراده، ایمان و تلاش بتوانیم در تعلیم و تربیت فرزندان آینده کشور قدم مثبتی برداشته باشیم.

پاشایی از بانوان فرهنگی استان یاری رسانی در حوزه منابع انسانی و دانش اموزی، انتقادات و پیشنهادات سازنده و شناخت و برنامه ریزی برای حل مشکلات را خواستار شد.

در این دیدار بانوان فرهنگی شاغل در اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیرکل مطرح کردند.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش انقلاب تعلیم و تربیت دین زنان شعله مردان مشکلات هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر