کد خبر: 235846 A

در آیین‌های جداگانه‌ای، امین امینیان فرماندار خداآفرین، داود گرشاسبی فرماندار سراب و سید محمد عابدی، فرماندار اهر معرفی شدند.

در دو مراسم جداگانه استاندار آذربایجان شرقی، فرمانداران جدید خداآفرین، سراب و اهر را معرفی کرد.

به گزارش ایلنا اسماعیل جبارزاده در نشست مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان خداآفرین، ضمن قدردانی از خدمات داود گرشاسبی، فرماندار پیشین خداآفرین، امین امینیان را به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی کرد.

وی همچنین داود گرشاسبی را به عنوان جایگزین سید محمد عابدی فرماندار پیشین سراب معرفی کرد.

همچنین بعد از ظهر دیروز با حضور استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری شهرستان اهر، سید محمد عابدی، به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

جبارزاده همچنین از خدمات و تلاش‌های رضا صدیقی در مدت ۵۸ ماه تصدی مسوولیت فرمانداری اهر قدردانی کرد.

آشنایی با فرماندار جدید خداآفرین

امین امینیان، متولد سال ۱۳۴۹ در هریس، دارای مدرک کار‌شناسی ارشد علوم سیاسی است و عضویت در شورای اسلامی شهر هریس، عضویت در هیات موسس دانشگاه پیام نور هریس، عضویت در شورای اجرایی و هماهنگی انجمن اسلامی معلمان آذربایجان شرقی و معاونت فرمانداری کلیبر از جمله سوابق کاری او به شمار می‌رود.

آشنایی با فرماندار جدید سراب

داود گرشاسبی، متولد ۱۳۴۷ در شهرستان خلخال، دارای مدرک کار‌شناسی ارشد علوم سیاسی بوده و پیش از این مسوولیت‌هایی همچون معاون ادارات ارشاد و اوقاف خلخال، بخشدار قشلاق‌دشت و جعفرآباد بیله‌سوار در استان اردبیل و کار‌شناس امور دهستان‌ها و کار‌شناس سیاسی اجتماعی استانداری اردبیل و فرمانداری‌های خلخال و بستان‌آباد را بر عهده داشته است.

آشنایی با فرماندار جدید اهر

سید محمد عابدی، متولد سال ۱۳۴۴ در قم، اصالتا اهل شهرستان خوی و دارای مدرک کار‌شناسی جغرافیاست که پیش از این سمت‌های مختلفی همچون بخشداری مشکین‌شهر و معاونت فرمانداری‌های مشکین‌شهر، اهر و شبستر را عهده‌دار بوده و به مدت پنج سال نیز فرمانداری چالدران در آذربایجان غربی را بر عهده داشته است.

آذربایجان شرقی آذربایجان غربی استان اردبیل دانشگاه پیام نور شورای اداری شورای اسلامی شهر فرماندار قم معاون معرفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر