کد خبر: 242157 A

معاون استاندار آذربایجان شرقی:

مسوولانی که توفیق خدمت خداپسندانه به مردم را به دست آورده اند در وهله اول باید اراده کافی برای انجام این کار را داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سیستم اداری بستر مناسبی برای خدمت کردن به مردم است و نباید کمبود امکانات ما را از این توفیق الهی مایوس کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا محمدتقی پاکزاد امروز در جلسه کمیته تحول اداری شهرستان ورزقان، افزود: مسوولانی که توفیق خدمت خداپسندانه به مردم را به دست آورده اند در وهله اول باید اراده کافی برای انجام این کار را داشته باشند.

وی با بیان این که کمبود امکانات دلیل قانع‌کننده‌ای برای کوتاهی در انجام وظیفه نیست، افزود: اگر خدمت به مردم را عبادت الهی و وظیفه شرعی خود بدانیم با کمترین امکانات نیز در این راستا تلاش خواهیم کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت‌های طبیعی و نیروی انسانی شهرستان ورزقان، گفت: پتانسیل‌های شهرستان و حتی بلایای طبیعی مانند زلزله که منجر به بازسازی مناطق روستایی شد زمینه خوبی برای توسعه شهرستان به شمار می‌روند، اما عامل اصلی توسعه، نیروی انسانی و مردم و مسوولان شهرستان هستند.
پاکزاد تفکر توسعه را اصلی‌ترین عامل توسعه دانست و گفت: اراده مسوولان برای پیشرفت و توسعه، به مردم نیز شوق و انگیزه توسعه خواهد داد.

وی افزود: مسوولان باید با وحدت و همدلی و علی‌رغم کمبود منابع در جهت حل مشکلات حرکت کنند و کمبود امکانات آنها را در این مسیر مایوس نکند.

آذربایجان شرقی زلزله مشکلات نیروی انسانی توسعه مردم کمبود امکانات وظیفه کوتاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر