کد خبر: 243883 A

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده است تا در نهایت این بیمارستان جدید در غرب تبریز و در ۱۵ هکتارزمینی که از سوی استان واگذار شده احداثاین بیمارستان با توجه به نیاز استان و شهر تبریز عملیاتی شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: احداثبیمارستان جدید تأمین اجتماعی در تبریز اجرایی می‌شود.

رضا رحمانی امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص پیگیری‌های انجام شده برای احداثاین بیمارستان اظهار داشت: ایجاد این بیمارستان از مصوبات دولت قبلی بوده اما تامین اجتماعی زیر بار اجرای آن نمی‌رفت.

رییس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی افزود: علی رغم اختصاص زمین از سوی استان، تأمین اجتماعی در صدد آن بود که این بیمارستان جدید را در محل بیمارستان ۲۹ بهمن تبریز و توسعه آن احداثکند.

وی گفت: زمینی هم که از سوی استان در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته بود در شهر جدید سهند و غرب تبریز بود که تامین اجتماعی نیز با آن مخالف بود و در نظر داشت آن را در شرق تبریز احداثکند

رحمانی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شده است تا در نهایت این بیمارستان جدید در غرب تبریز و در ۱۵ هکتار زمینی که از سوی استان واگذار شده احداثاین بیمارستان با توجه به نیاز استان و شهر تبریز عملیاتی شود.

بیمارستان تامین اجتماعی دولت زمین کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی استان اجتماعی تأمین تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر