کد خبر: 392628 A

ایلنا: مشارکت چینی‌ها در ارتقای فن‌آوری‌های صنعتی و تولیدی کشورمان با امضای تفاهم‌نامه در منطقه آزاد ارس صورت گرفت.

به گزارش ایلنا،  تفاهم‌نامه ارتقاء فن‌آوری صنعتی در منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس میان مدیر عامل این منطقه و مدیرعامل شرکت گییرفان امضاء شد.

براساس این تفاهم‌نامه معرفی شرکت‌های چینی و کمک برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد ارس، کمک به ارتقاء فن‌آوری تولید، معرفی مشتریان چینی برای واردات از منطقه آزاد ارس و معرفی مهندسان و متخصصان مجرب چینی برای تغییر یا اصلاح خطوط تولید در اولویت قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس در این نشست بر لزوم همکاری‌های دو سویه برای ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی در ارس و همچنین سرمایه‌گذاری‌های مشترک تاکید کرد.

محسن خادم عرب باغی نیاز صنایع ایران را ارتقاء فن‌آوری و تولید محصولات استاندارد برای حضور در بازارهای جهانی اعلام کرد و افزود: مناطق آزاد نقش برجسته و مهمی در ایجاد توسعه پایدار و رونق کسب و کار در کشورهای توسعه یافته دارند .

شیونگ وی چن مدیر عامل شرکت گییرفان نیز با بیان اینکه بیش از هزار و 400 شرکت فعال در قالب انجمن صنایع در چین فعالیت دارند گفت: آماده همکاری در زمینه کمک به حل مشکلات صنایع منطقه آزاد ارس، فراهم کردن مسیر آسان برای سرمایه‌گذاری‌های مشترک، اجرای هر نوع طرح در قالب فاینانس هستیم.

وی با اشاره به تفاهم‌نامه منعقد شده گفت: این تفاهم نامه برای ترویج همکاری‌های بین‌المللی در حوزه‌های علمی و صنعتی با عنوان ارتقاء فن‌آوری‌های دو طرف امضا شده است.

مناطق آزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر