کد خبر: 400217 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی خبر داد:

ایلنا: معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به طرح‌هایی که در هفته دولت در این استان به بهره‌برداری می‌رسند، گفت: 864 طرح شهری و روستایی با اعتبار هفت هزار و 860 میلیارد ریال در این مدت افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، محمدصادق پورمهدی در ستاد سیاست گذاری و گرامی‌داشت هفته دولت افزود: بیشترین جهت گیری طرح‌های هفته دولت امسال در مسیر توسعه و عمران روستایی در حوزه‌های آبرسانی، برق‌رسانی، گازرسانی و راه روستایی است.

وی ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم هفته دولت را با همکاری رسانه‌ها و صدا و سیما در جهت افزایش شور و نشاط و امیدواری واقعی در میان مردم برگزار کنیم.

پورمهدی با بیان اینکه هفته دولت امسال نسبت به سال‌های گذشته متفاوت تر است، اظهار کرد: همزمان با هفته دولت امسال، تبریز میزبان اجلاس وزرای گردشگری کشورهای اسلامی است و این موضوع خواسته و ناخواسته برنامه‌های این هفته را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

وی گفت: باید در نحوه معرفی استان در این اجلاس بسیار مهم و بین المللی طوری برنامه‌ریزی و عمل شود که پتانسیل‌ها و توانمندی آذربایجان شرقی با بهره‌گیری از هنرمندان استانی به نمایش گذاشته شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت پوشش خبری هفته دولت توسط رسانه‌های مختلف، افزود: ضروری است اصحاب رسانه در این هفته در کنار مدیران و دستگاه‌های مختلف قرار گیرند تا عملکرد سه ساله دولت به درستی اطلاع رسانی شود.

وی اضافه کرد: در این هفته برخی طرح‌ها به صورت ویدیو کنفرانس افتتاح خواهد شد که ضروری است شرکت مخابرات استان در این خصوص زیرساخت‌های لازم را ایجاد و همکاری مناسبی داشته باشد.

پورمهدی گفت: با توجه به ناامنی‌ها و مشکلاتی که در کشورهای همجوار وجود دارد باید در اطلاع رسانی عملکرد دولت به مردم نشان دهیم که دولت در راستای تامین امنیت و آرامش حرکت می‌کند.

دولت روابط عمومی شهری و روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر