کد خبر: 405709 A

بخشدار تبریز به ایلنا خبر داد:

بخشدارمرکزی تبریز با ارایه آمار عملکرد بخشداری مرکزی تبریز، از رشد 300 درصدی اعتبارات هزینه شده در روستاهای بخش مرکزی تبریز در شش ماهه اول سال 95 نسبت به دوازده ماهه سال 94 خبر داد.

رحیم قاسم زاده، در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان دولت، عملکرد بخشداری تبریز در دولت تدبیر و امید را تشریح کرد.

وی با اشاره به پیگیری اصلاحات مدیریتی و ساختاری در بخشداری تبریز و دهیاری های تابعه در دولت تدبیر و امید از افزایش شفافیت های مالی در اجرای پروژه های عمرانی، تسهیل و تسریع فرآیندهای تصمیم گیری و اجرایی، نظارت مستمر بر عملکرد دهیاری ها و ادارات مربوطه خبر داد.

بخشدار تبریز، مطالعه و بازنگری طرح هادی روستایی در 21 روستای بخش‌مرکزی، شفافیت‌مالی وتقویت توان اجرایی شرکت تعاونی دهیاری‌های بخش مرکزی، تسهیل وتدوین فرآیند صدور پروانه‌های ساختمانی،اصلاح ساختار مالی دهیاری های بخش  مرکزی تبریز، اصلاح فرآیند واگذاری و نظارت بر پروژه‌های عمرانی، اصلاح فرآیند بررسی مصوبات شوراهای‌اسلامی‌روستایی،نظارت برساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده‌‌های روستایی، پیگیری اتمام پروژه‌های نیمه تمام ادارات در بخش مرکزی، ممیزی املاک اراضی روستایی با مشارکت دانشگاه تبریز، پیگیری و بازسازی مدارس و خانه‌های بهداشت بخش مرکزی را از جمله اقدامات ساختاری و مدیریتی بخشداری مرکزی تبریز در دولت یازدهم معرفی کرد.

قاسم زاده با ارایه آمار و نمودارهای مربوط به عملکرد بخشداری مرکزی تبریز طی 12 سال گذشته از افزایش اعتبارات روستاهای بخش مرکزی تبریز خبر داد.

وی با اشاره به رشد 300 درصدی هزینه های عمرانی صورت گرفته در شش ماه اول سال 95 نسبت به دوازده ماهه ی سال 94، از افزایش 13 برابری عملیات عمرانی این مجموعه در دولت یازدهم نسبت به دولت دهم گفت و اضافه کرد که تمام تلاش مجموعه بخشداری تبریز تلاش در جهت آبادانی و رونق روستاهای این بخش در کنار قانون مداری، کاهش تخلفات و افزایش فعالیت های نظارتی متمرکز شده است.

قاسم زاده همچنین با اشاره به کمک‌های دولت در بخش اعطای قیر رایگان به دهیاری ها، از تخصیص و اجرای بیش از یکصد هزار تن آسفالت برای تکمیل و احیای راه ها و معابر روستایی خبر داد.

بخشدار تبریز در انتها با تشکر از تمام عوامل بخشداری تبریز، دهیاری‌ها و شوراهای روستا، عملکرد عمرانی این مجموعه در سال 95 را معادل با هزینه های عمرانی بخشداری تبریز از سال 84 تا 94 اعلام کرد.

دولت رشد قانون اصلاحات شرکت تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر