کد خبر: 471223 A

فرماندار تبریز در گفت‌وگو با ایلنا:

فرماندار تبریز میزان استقبال کاندیداهای دور پنجم شوراهای شهر ورستای تبریز را برای اسم نویسی در این دوره بی‌سابقه خوانده و گفت: در اولین روز ثبت‌نام شاهد استقبال گرمی از سوی کاندید‌اها بودیم. تاکنون67 نفر برای انتخابات شورای شهر تبریز ثبت نام کردند که میانشان چهره‌های شناخته شده کم نیستند.

به گزارش ایلنا، رحیم شهرتی فر گفت: نام‌نویسی کاندیداها همچنان در حال انجام است و فرمانداری تا ساعت 30/14 دقیقه به کار خود ادامه خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تبریز، تاکنون هیچ کدام از اعضاء و جناح‌ها فعالیت خاصی نشان ندادند و از اعضای دوره چهارم شهرام دبیری (رئیس شورای شهر تبریز)، ایرج شهین باهر (رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری)، اصغر عابدزاده، فریدون بابایی اقدم و علی شیاری تاکنون با حضور در فرمانداری کاندیداتوری خود را برای دوره پنجم شورای شهر به ثبت رسانده‌اند.

در این میان آذرنژاد معاون استاندار اردبیل،‌علی آجودان زاده، پزشک و نامزد سابق انتخابات مجلس  و عادلی سعید آباد (یکی  از شهردار ان مناطق  تبریز)  برای شرکت در انتخابات شورا ثبت نام کرده اند.

لازم به ذکر است، انتخابات دوره پنجم شورا‌ی شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری 2 اردیبهشت 96 برگزار می شود. زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز از امروز تاریخ 30 اسفند 9آغاز شده و تا 6 فروردین 96 ادامه دارد.

شوراهای شهر و روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر