کد خبر: 633450 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کشور:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کشور گفت: فضای استان آذربایجان‌شرقی به گونه‌ای است که تمام مدیران و کارشناسان از زیر بار مسئولیت فرار می کنند و همه امور را به تهران ارجاع می‌دهند؛ در حالی که باید فضای ریسک پذیر و جنگندگی مدیریتی را در استان ایجاد کنیم.

به گزارش ایلنا، صادق نجفی پیش از ظهر امروز در آیین راه‌اندازی میز خدمت شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد: در حوزه صنعت، معدن و تجارت باید استراتژی داشته باشیم و قرار است آخرین وضعیت جوازهای تاسیس صادر شده صنایع احصاء شود و تا آخر تیر فرصت داده‌ایم تا با بررسی شرایط بفهیم وضعیت به چه شکل است.

معاون وزیر صنعت و معدن با بیان اینکه با علم و منطقه و برنامه پیش نرفته‌ایم، عنوان کرد: تمام حرکت ما و سند توسعه صنعت باید بر مبنای اشتغال و توسعه صادرات باشد؛ توسعه جی تی پی مملکت هم مهم است و باید دنبال نفت و پتروشیمی هم باشیم ولی توسعه شرکت‌های دانش بنیان بسیار مهم‌تر است که 84 هزار واحد دارای پروانه بهره برداری در سطح کشور صادر شده که 50 درصد آن در داخل شهرک‌های صنعتی هستند و اخیرا مجوز تاسیس بیش از 20 شهرک خصوصی را نیز صادر کردیم و امروز 20 درصد صنایع ما در 50 شهرک خصوصی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی در مورد مدیران و کارشناسان  کشور عنوان کرد: ما تمام اختیارات مرکز را به استان‌ها تفویض کرده‌ایم ولی فضای استان به گونه‌ای است که تمام مدیران و کارشناسان از زیر بار مسئولیت فرار می‌کنند و همه امور را به تهران ارجاع می‌دهند؛ باید فضای ریسک پذیر و جنگندگی مدیریتی را در استان ایجاد کنیم که امروز فضا، فضای مبارزه است.

نجفی ادامه داد: امروز در آمریکا ترامپ مدیرانی را سر کار می‌آورد که برای تحریم علیه ایران تلاش می‌کنند و معتقد به تامین منافع ملی خود هستند؛ هر کس امروز لباس رزم نپوشد و با شرایط موجود حرکت کند محکوم به شکست است.

صادق نجفی شرکت های صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر