کد خبر: 319350 A

13

ایلنا: همزمان با روز 13 آبان ماه ، پرچم استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی در شهرستان‌ بوکان به آتش کشیده شد.

به گزارش ایلنا راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» با حضور فرماندار شهرستان بوکان، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از اصناف و بازاریان و اقشار مختلف مردم شریف و فرهیخته از ساعت ۱۰ صبح و همزمان با سراسر کشور و با شور و نشاط وصف ناپذیر در راهپیمایی این شهرستان شرکت کردند.

در این راهپیمایی حجت الاسلام «عادل گل حسینی» رئیس دادگستری شهرستان می‌اندوآب به عنوان سخنران این مراسم گفت: راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، در اصل روز مانور اقتدار و عظمت ملت ایران است که در آن ملت استکبار ستیز ایران اسلامی، پیام آزادی و سرافرازی و انزجار خود را از ظلم و ستم مستکبران به گوش جهانیان خواهند رساند و ثابت می‌کنند که این ملت هیچ‌گاه از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی دست نخواهند کشید.

رئیس دادگستری شهرستان میاندوآب گفت: ۱۳ آبان تجلی‌گاه اراده مؤمنان برای سرکوبی استکبار جهانی است و در این روز ملت ایران ضمن تجدید میثاق مجدد با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل، با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کرده و فریاد ضد استکباری سر خواهند داد.

وی افزود: ۱۳ آبان روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی است و در این روز که به فرمان امام (ره) صورت گرفت و انقلاب دوم در ایران اسلامی نام گرفت ریشه استکبار از ایران برداشته شد.

حجت الاسلام گل حسینی گفت: بی‌گمان دانش آموزان آگاه ما نقش اساسی، روشنگرانه و فراموش شدنی در وقوع و پایداری انقلاب اسلامی دارند و این نسل پاک و پرشور انقلابی بود که در گسترش و درک هویت انقلاب اسلامی الگویی ماندگار و ملموس برای هم نسلان و آیندگان خود شدند.

وی خاطر نشان کرد: امسال نیز ۱۳ آبان با چهلم فوت شدگان منا مصادف شده است و با توجه به حواشی بوجود آمده و تهاجم شوم دولت آل صعود در این فاجعه امسال نقش آفرینی بدنه دانشجو ودانشگاهی را برای این روز متفاوت‌تر می‌کند.

همزمان با روز ۱۳ آبان ماه، پرچم استکبار جهانی آمریکا و رژیم صهیونیستی در شهرستان‌ بوکان به آتش کشیده شد.

راهپیمایی امروز بدلیل حضور اقشار مختلف مردم و لبیک به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان بسیار باشکوه و گسترده بود.

شایان ذکر است در این راهپیمایی شعارهای «الله اکبر»، «خامنه‌ای رهبر»، ‌ «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، سر داده شد.

خبرنگار : رضا سلیمانی

13ابان ماه در بوکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر