کد خبر: 319579 A

در دانشگاه غیرانتفاعی شمس تبریزی

ایلنا: رئیس دانشگاه غیرانتفاعی شمس تبریزی گفت: سومین گفتمان آزاد دانشجویی توسط مجموعه دانشجویی فانوس در این دانشگاه با عنوان سبک زندگی اسلامی برگزار شد.

مصیب شکرالله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خوی به طرح و ایده گفتمان آزاد دانشجویی توسط دست اندرکاران مجموعه دانشجویی فانوس که از اردیبهشت ماه امسال کلید خورده است اشاره کرد و گفت: این سلسله گفتمان‌های دانشجویی با موضوع‌های ناب تاکنون با همت و تلاش دانشجویان فعال فرهنگی فانوس و دانشگاه غیرانتفاعی شمس به اجرا درآمده است.

وی افزود: هدف از برگزاری گفتمان‌های آزاد دانشجویی طرح، بررسی و ارائه راهکار برای مسائل روز و دغدغه‌های نسل دانشجو و جوان است تا بتوانیم با مباحثه، مناظره، گفت‌و‌گو و طرز بیان عقیده خود بدون بی‌احترامی به عقاید دیگران را یاد بگیرند.

رئیس دانشگاه غیرانتفاعی شمس تبریزی به استفاده از اساتید مجرب در طول این گفتمان‌ها اشاره کرد و ادامه داد: سبک زندگی اسلامی سومین موضوع مطرح شده در گفتمان آزاد دانشجویی بود که با حضور اساتید و کار‌شناسان مجرب در طی هشت روز بررسی و آسیب‌شناسی شد.

شکرالله‌زاده گفت: در این گفتمان محبوب تیزپاز نیاری، شهردار خوی به عنوان مه‌مان اصلی این برنامه بود که در ارتباط با تاثیر معماری وشهر سازی در سبک زندگی سخنرانی و در پایان به سوالات مطرح شده دانشجویان پاسخ دادند.

خبرنگار سعیدفرجی

بنیاد شمس تبریزی غیرانتفاعی خوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر