کد خبر: 333266 A

در سی و هشتمین دوره مسابقات کشوری؛

نماینده اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی در سی‌و‌هشتمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم نفر اول رشته ترتیل شد و سطح ممتاز این دوره از مسابقات را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حجت‌الاسلام عیسی برادری، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی، کسب رتبه ممتاز توسط حامد ولی‌زاده در سی و هشتمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم را تبریک گفت و افزود: مایه مباهات و افتخار است که نماینده آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه اول رشته ترتیل مسابقات کشوری قرآن کریم شده است.

وی افزود: قاری برتر استان آذربایجان غربی با درخشش در مسابقات کشوری قرآن کریم و کسب سطح عالی این دوره از مسابقات به مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در رشته ترتیل راه یافته است.

حجت‌الاسلام برادری اظهار داشت: به منظور ارج نهادن این موفقیت بزرگ قرآنی، فردا ساعت 9 صبح مراسم استقبال از این قاری برتر کشوری و استانی در فرودگاه ارومیه انجام می‌شود.

وی با اشاره به دعوت از نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ارومیه و همچنین استاندار آذربایجان غربی برای حضور در مراسم استقبال؛ از فعالان قرآنی، مسئولان نهادهای و ارگان‌های مختلف و همچنین اصحاب رسانه برای شرکت در مراسم استقبال دعوت کرد.

حجت‌الاسلام برادری گفت: 18 نفر از برگزیدگان استانی مسابقات قرآن کریم آذربایجان غربی در رشته‌های حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء، ترتیل، قرائت، مفاهیم و اذان به مسابقات کشوری قرآن کریم راه یافته بودند که از این تعداد حامد ولی‌زاده از آقایان موفق به کسب رتبه اول و سطح ممتاز در رشته ترتیل شد و فاطمه زرین رتبه هفتم و سطح عالی رشته حفظ 20 جزء را کسب کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: مرحله کشوری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم 28 آذرماه در کرمانشاه آغاز به کار کرد و امروز ساعت 15 با برگزاری مراسم اختتامیه و تجلیل از قاریان ممتاز و برتر کشور به کار خود پایان می‌دهد.

ترتیل حامدولی زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر