کد خبر: 334959 A

در هقته چهاردهم لیگ برتر والیبال

ایلنا: هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور در حالی روز یکشنبه در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود که در یکی از دیدارهای این هفته، تیم‌های شهرداری ارومیه وسایپا کرج به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش ایلنا، تیم والیبال شهرداری ارومیه که با یک بازی بیشتر نسبت به حریفان در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفته، در این هفته میزبان تیم با انگیزه سایپا تهران خواهد بود  که این دیدار ساعت 17 در سالن 6000 نفری غدیر برگزار خواهد شد.

شاگردان جهانگیر سیدعباسی در تیم شهرداری ارومیه  6 و 9 دی ماه توانستند به ترتیب تیم‌های ثامن الحجج مشهد و گوهر کویر زاهدان را با نتایج مشابه سه بر صفر شکست دهند و این بار با روحیه‌ای مناسب برای رقم زدن سومین برد متوالی پس از باخت مقابل تیم بانک سرمایه،  در سالن غدیر پا به میدان مسابقه خواهند گذاشت تا در صورت پیروزی به صدرنشینی خود تداوم بخشند و بدون شک هیچ عاملی از انگیزه بالای آنان برای حفظ صدرنشینی نخواهد کاست.

اما شاگردان ناصر شهنازی در تیم سایپا که هفته گذشته را با ناکامی پشت سر گذاشته و 3 بر دو مقابل بازرگانی جواهری گنبد مغلوب شدند به خوبی بر این امر واقفند که با برد مقابل تیم شهرداری ارومیه صعود در جدول رده‌بندی را تجربه خواهند کرد . پس با این حساب می‌توان خوش بین بود که فردا شاهد یک بازی مهیج و زیبا در سالن غدیر ارومیه ما بین تیم های شهرداری ارومیه و سایپا تهران خواهیم بود.

گفتنی‌ست ، دیدار رفت دو تیم شهرداری ارومیه و سایپا در خانه والیبال تهران با نتیجه سه بر یک به سود ارومیه خاتمه پذیرفت.

براساس اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال ، اسامی ناظران و داوران بازی  هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال بین تیم های شهرداری ارومیه وسایپا به قرار زیر است:

سالن غدیر ارومیه راس ساعت17:00

شهرداری ارومیه – سایپای تهران

داور اول: ابراهیم فیروزی ، داور دوم: مهدی نویدی و ناظر: حمید حق بین

سعید معروف سایپا کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر