کد خبر: 359721 A

حمید شرائین:

سرمربی تیم ملی کبدی جوانان گفت: با آمادگی کامل و با هدف کسب عنوان قهرمانی در چهارمین دوره مسابقات کبدی جوانان آسیا در ارومیه شرکت می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، حمید شرایین در آستانه برگزاری چهارمین دوره مسابقات کبدی جوانان آسیا در ارومیه گفت: تمرینات منظمی برای کسب آمادگی پشت سر گذاشتیم و نفرات دعوت شده به اردوهای تیم ملی از آمادگی بالایی برخوردار هستند.

وی بیان کرد: یکی از برنامه‌های اصلی آماده‌سازی ما پیگیری تمرینات در ایام نوروز بود که از روز ۶ فروردین ماه چهارمین اردوی تیم ملی آغاز شد و خوشبختانه چند دیدار تدارکاتی درون اردویی با تیم‌های قدرتمند گلستان برگزار کردیم.

سرمربی تیم ملی کبدی جوانان پسر ایران افزود: با وجود آمادگی بالای بازیکنان تیم ملی عدم شناخت از حریفان تنها دغدغه کادر فنی بود که با برگزاری اردوی چهارم در گرگان و انجام چند مسابقه دشوار و سنگین اعتماد به نفس را در میان بازیکنان تا حد زیادی افزایش داد.

شرایین ادامه داد: پس از چند روز استراحت آخرین اردوی تیم ملی برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا که از ۱۹ فروردین ماه در ارومیه آغاز می شود تلاش می کنیم تا بازیکنان را با محل برگزاری مسابقات و آب و هوای شهر میزبان این رقابت ها هماهنگ کنیم.

وی در پایان گفت: تیم ملی ایران در دوره گذشته رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا نایب‌قهرمان شد اما هدف اصلی تیم ملی در رقابت‌های پیش‌رو به دست آوردن مدال طلا و بالا رفتن از سکوی قهرمانی قاره‌کهن است.

چهارمین دوره مسابقات کبدی جوانان آسیا در دو بخش پسران و دختران روزهای ۲۵ تا ۲۸ فروردین ماه جاری در سالن ۶ هزار نفری ارومیه برگزار می‌شود.

قهرمانی کبدی اسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر